Prime Show MMA 5

Hala Orbita, Wrocław, 1 lipca, 20:00

Prime Show MMA 5

Federacja Prime Show MMA wraca z kolejnym wydarzeniem! Piąta edycja freakowej organizacji odbędzie się we wrocławskiej Hali Orbita. Jak i wcześniej, tak i teraz nie zabraknie emocjonujących pojedynków!

W walce wieczoru po raz kolejny wystąpi „Don Kasjo”. Życiński tym razem zmierzy się z nie lada wyzwaniem, gdyż jego przeciwnikiem będzie Dominik Zadora! Pojedynek został zakontraktowany w boksie na 6 rund, a zawodnicy będą walczyć w małych rękawicach.

Aż dwa starcia jednego wieczoru ma stoczyć z kolei Paweł Jóżwiak„Prezes FEN” jest przekonany, że szybko rozprawi się z Jackiem Murańskim. Po 30 minutowej przerwie będzie chciał wyjść do klatki po raz drugi na walkę z „Redem”.

Prime MMA 5: Kursy bukmacherskie

Galę Prime MMA 5 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł na konto, a kolejne 10 zł zostanie doliczone do pierwszego depozytu.

To jednak nie wszystko. Trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Fortuna zwróci ci do 100 zł za pierwszy zakład, do 200 zł za drugi i do 300 zł za ostatni z zakładów. To łącznie daje zakład bez ryzyka na 600 zł.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

  Podoba Ci się ten artykuł?

  Zostaw ocenę
  1
  4
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments