KSW54 Zapowiedź: Michał Andryszak vs Michał Kita.

Opublikowane 28 sierpnia 2020, 18:37
przez Lukasz "Magiku"
0
0
Brak komentarzy
fot. KSW

To starcie nie ma prawa pójść w decyzję! Michał Andryszak (21-8, 1 NC) w rewanżowym starciu zmierzy się z Michałem Kitą (19-11-1). Panowie mają w sumie razem stoczonych 61 walk i tylko 4 skończyły się decyzjami!

Michał Kita niedawno podpisał kontrakt z KSW przechodząc z organizacji FEN. „Masakra” na 19 sowich zwycięstw, aż 16 kończył przed czasem, potrafi nokautować jak i poddawać swoich rywali. Jego atutem w walce z Michałem może być kondycja oraz walka w klinczu. Kita nie może dać się rozpędzić rywalowi i walczyć bardzo mądrze. Szanse na zwycięstwo zawodnika trenującego na co dzień w Masakra Team powinny rosnąć z każdą upływającą minutą, rundą. Ostatnią walkę Kita bez żadnych problemów wygrał z byłym zawodnikiem UFC Igorem Pokrajcem (29-15) przez TKO po 37 sekundach. Wcześniej po dwóch zaciętych walkach zremisował kolejno z Łukaszem Brzeskim(8-1-1) oraz przegrał niejednogłośną decyzją z Ednaldo Oliveirą (21-7-1). Dla Kity walka z Andryszakiem będzie powrotem do KSW po ponad 3 latach, kiedy to rozstał się z organizacją po porażce właśnie z „Longerem”.

Michał Andryszak to bardzo efektownie walczący zawodnik, który w całej swojej karierze jeszcze nie przewalczył pełnego dystansu! Co ciekawe tylko 3 walki wyszło po za 1 rundę a tylko 1 starcie zakończyło się w 3 rundzie! Longer to bardzo dobry striker z piekielnymi high kickami, którymi ściął już paru rywali. Najsłabiej u Andryszaka wygląda kondycja, bo wiele razy słabł z każdą kolejną upływającą sekundą. W 2017 roku Andryszak poskręcał (anakondą) Kitę po 74 sekundach na gali KSW39. W kolejnej walce efektownie po 26 sekund znokautował Fernando Rodriguesa Jr. (12-6). Następnie przyszedł czas na walkę o pas i Michał po dramatycznej walce przegrał z Philem De Friesem (18-6). W powrocie po bolesnej porażce został poddany w 2 rundzie przez Luisa Henrique (12-6). W tym roku „Longer” wrócił do klatki i ekspresowe oraz brutalne w 9 sekund wysokim kopnięciem znokautował Iona Grigore (7-2) na gali RWC5.

To będzie starcie bezkompromisowych zawodników, którzy nie dopuszczają do decyzji w swoich pojedynkach. Na kim ciosy zrobią większe wrażenie? Nasz typ Andryszak TKO.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments