Piątek, 19 Kwietnia, 2024

“Piękne” starcie dodane do karty FEN 30 we Wrocławiu!

Opublikowane 3 września 2020, 23:29
przez Lukasz "Magiku"
0
0
Brak komentarzy
fot. Izabela Badurek/Anita Bekus

Już 3 października na gali FEN 30 – Lotos Fight Night dojdzie do bardzo ciekawego i “pięknego” starcia! Anita Bekus (3-1) zmierzy się z byłą zawodniczką UFC Izabelą Badurek (7-6).

Anita Bekus swoją pierwszą zawodową walkę w MMA stoczyła 2 lata temu i wypunktowała na pełnym dystansie Hannę Gujwan. Następnie zadebiutowała w organizacji FEN i błyskawicznie oraz efektownie znokautowała w zaledwie 15 sekund Kamilę Porczyk! W Kolejnej walce zawodniczka Shark Top Team musiała uznać wyższość swojej rywalki i w pierwszej rundzie przegrała przed czasem z Eweliną Woźniak. Bekus swoją ostatnią walkę stoczyła w czerwcu tego roku i podczas gali FEN 28 w 1 rundzie znokautowała Sylwie Firlej.

fot. FEN

Izabela Badurek to zdecydowanie bardziej doświadczona fighterka, która za zawodowym MMA walczy już 8 lat. W swojej karierze stoczyła 1 walkę w UFC, przegrywając w 2015 roku na gali UFC w Polsce przez poddanie w 2 rundzie z Aleksandrą Albu. Swoje ostatnie zwycięstwo Izabela odniosła ponad 2 lata temu, gdzie na gali TFL 13 w 2 rundzie znokautowała Barbarę Nalepkę. Po tym zwycięstwie zawodniczka WCA Fight Team po zaciętych bojach przegrywała nieznacznie na punkty kolejno z Judytą Rymarzak oraz Katarzyną Lubońską.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments