Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Mamed Khalidov wraca na KSW 55? Szykuje się wielki rewanż!

Opublikowane 9 września 2020, 19:31
przez Lukasz "Magiku"
0
0
Brak komentarzy
fot. KSW

Jeszcze nieoficjalnie, ale wszystko wskazuje, że już na gali KSW55 10 października możemy zobaczyć wielki rewanż! Scott Askham (19-4) i Mamed Khalidov (34-7-2) mają ponownie zawalczyć ze sobą, ale tym razem na szali pojedynku ma być pas mistrzowski kategorii średniej, który należy do Brytyjczyka. A co za tym idzie starcie będzie na dystansie 5 rund.

Informacje o potencjalnej walce, jako pierwszy doniósł na twitterze @MMA_Selfmade. Wydaje się być to na prawdę wiarygodne źródło ponieważ nie dawno przewidzieli przed oficjalnym ogłoszeniem walkę Mateusza Gamrota z Shamilem Musaevem, a później zastępstwo w osobie Mariana Ziółkowskiego.

Na gali KSW52 w grudniu 2019 roku zawodnicy spotkali się w klatce po raz pierwszy, ale w stawce pojedynku nie było mistrzowskie pasa, a walka odbyła się na dystansie 3 rund w umownym limicie. Po taktycznej i bezpiecznej walce ze strony Askhama, Khalidov uległ jednogłośnie na punkty po 3 rundach. Brytyjczyk jak ognia unikał stójki i dążył do parteru, czym zdecydowanie zaskoczył Czeczena z polskim obywatelstwem i zasłużenie wygrał, ale tym zwycięstwem nie zyskał nowych fanów, a wielu kibiców sposób walki Scotta wygwizdało.

Od czasu pierwszej walki Khalidov oraz Ashkam nie pojawili się jeszcze w klatce. Mamed od kilku miesięcy nawołuje do tego rewanżu. Najbliższa ku temu okazja jest 10 października na gali KSW 55, gdzie mamy już oficjalnie potwierdzone starcie Szymona Kołeckiego z Łukaszem Jurkowskim.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments