Wielki powrót Bonusa BGC! Debiut w nietypowej organizacji!

0
Fot. Bonus BGC
Fot. Bonus BGC

Poznański gladiator powraca! Nie wystąpi on jednak w formule MMA. Bonus BGC podpisał kontrakt z nową organizacją.

Piotr Witczak na swoim koncie ma cztery walki w klatce. Wszystkie pojedynek zakończyły się niestety jego porażką. W ostatniej walce Bonusa pokonał sam Marcin Najman.

Przed ostatnią galą FAME MMA Witczak rzucił wyzwanie i chciał bić się na kolejnej imprezie z Wojtkiem Golą. Do takiego pojedynku jednak nie dojdzie.

Witamy na pokładzie Łazarskiego Gladiatora Piotra Bonusa BGC Witczaka @bonusbgc_official 😀🖐Czekamy na słynnego ogłuszacza na PunchDown 3! Kto czeka na starcie Bonusa?😀” – Jak się okazuje, Witczak wstąpił do organizacji Punch Down.

Czym jest Punch Down? – „Uczestnicy rywalizują ze sobą na zasadach fazy pucharowej (drabinka) w pojedynkach 1vs1 uderzając się na przemian w policzek z otwartej dłoni, maksymalnie 3 ciosy na osobę. O wygranej decydują knock-out lub werdykt sędziowski. Dla wszystkich osób biorących udział w wydarzeniu przygotowaliśmy before oraz afterparty.

Na zwycięzcę w pierwszej edycji czekała nagroda w wysokości 10.000zł a w kolejnej 20.000zł!

Obie imprezy odbyły się w klubie muzycznym B17 na terenie stadionu mieszczącego się przy ulicy Bułgarskiej.

Najbliższa impreza odbędzie się w październiku bieżącego roku. Tym razem spotykamy się we Wrocławiu! Na zwycięzcę turnieju przygotowaliśmy nagrodę w wysokości 30.000zł!

Oprócz mężczyzn swoich sił w policzkowaniu będą mogły spróbować również panie.”

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie