Wtorek, 21 Maja, 2024

Tomasz Hajto ma dość hejtu – ‘Dzieciak ma 12, może 14 lat i pisze…’

Opublikowane 9 listopada 2020, 12:15
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz
Fot. Tomasz Hajto, mat. prasowe
Fot. Tomasz Hajto, mat. prasowe

Tomasz Hajto to były piłkarz, a obecnie komentator sportowy, który jest obiektem żartów ze strony internautów. Nieustannie wyśmiewają oni i wspominają wypadek, spowodowany przez Hajto, w którym zginęła starsza kobieta czy też jego długi hazardowego.

Za wypadek w Łodzi zostałem skazany wyrokiem prawomocnym, dwa lata w zawieszeniu na cztery. Jeden z dziennikarzy wypuścił plotkę, że nie poniosłem odpowiedzialności. Tragedie na świecie się zdarzają, wiele osób ma różne sytuacje życiowe. To tragiczne przeżycie… Natomiast, jak mówiłem, zaczęło się to wymykać spod kontroli, dostaję pełno informacji na portalach społecznościowych, jakiś pseudoraper wymyślił piosenkę na mój temat. Mój prawnik działa, niektórzy muszą ponieść konsekwencje. Szczególnie że dostaję informacje od dzieci – powiedział Tomasz Hajto w rozmowie z portalem Sportowe Fakty.

Były piłkarz wspomina, że cała sytuacja odbija się nie tylko na nim, ale także na jego rodzinie, w tym nastoletniej córce.

Tak, ale to uderza w moją rodzinę. Kiedy wiadomości zaczęła otrzymywać moja 15-letnia córka, a dwie dziewczynki w szkole zaczęły śpiewać do niej tę piosenkę, postanowiłem, że nie mogę dłużej stać z boku i tego tolerować. Wie pan, jak bardzo bym pana nie lubił, to zawsze patrzę, że ma pan dzieci – zdradził Hajto. 

To tragedia. I norma. Dzieciak ma 12, może 14 lat i pisze: “Przepraszam, ale moja pani od matematyki wychodzi jutro ze szkoły o 12.15. Przelałbym panu 100 złotych, bo pan nie poniesie żadnych konsekwencji, czy mógłby pan ją przejechać”. Dostaję wiadomości typu: “Ty sk… zabiłeś kobietę, nie poniosłeś konsekwencji”, podczas protestów kobiet ktoś w Radomiu miał transparent: “Wy nie jesteście Hajto, poniesiecie konsekwencje”. Myślę, że mocno zaburzona została granica między krytyką, oceną a zwykłym hejtem i podżeganiem do agresji i nienawiści. Dlatego oddałem sprawy specjalistom. Trzeba przywrócić te granice – powiedział Hajto zaraz po tym, jak dziennikarz przeczytał obraźliwe wiadomości o treści “Dzień dobry, sprawa jest, trzeba pier… starą babę na pasach, mogę podać dane“.

Źródło: Sportowe Fakty

https://fansportu.pl/2020/07/26/mateusz-borek-wsciekly-dostal-pytanie-o-afere-tajska-zaczal-przeklinac-na-wizji-wideo/

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments