Czwartek, 18 Lipca, 2024

(VIDEO) Najman jest gotowy usunąć Słowika z MMA-VIP! Wszystko zależy od Stanowskiego! “Krzysiu, jeśli to zrobisz, to ja…”

Fot. YouTube/Twitter
Opublikowane 27 stycznia 2022, 12:02
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Marcin Najman postawił Krzysztofowi Stanowskiemu dwa warunki. Jeśli dziennikarz je spełni, “El Testosteron” zakończy współpracę z Andrzejem Zielińskim.

W social mediach od ostatniej konferencji MMA-VIP trwa wielka afera. Stanowski robi wszystko, by gala Najmana się nie odbyła. Podejmuje takie kroki ze względu na współpracę federacji z byłym gangsterem “Słowikiem” i mocno utrudnia organizację wydarzenia.

Już kilku partnerów biznesowych przestało wspierać MMA-VIP. Radni miasta Kielce, gdzie początkowo miała odbyć się gala, odmówili udostępnienia hali sportowej. Najman przeniósł więc galę do Wielunia. Burmistrz zdecydował się na współpracę z federacją i nie zamierza się wycofywać.

Nie pomogły nawet protesty pod urzędem miejskim. W środę Stanowski odwiedził Pawła Okrasę i przeprowadził z nim wywiad. Na miejscu pojawił się także sam Najman, który miał okazję na żywo wymienić kilka zdań ze Stanowskim.

Nagranie z całego spotkania znajdziecie tutaj – (VIDEO) Marcin Najman twarzą w twarz z Krzysztofem Stanowskim! Spotkali się pod urzędem miejskim w Wieluniu!

Teraz Marcin Najman wpadł na pomysł, który częściowo może rozwiązać konflikt. Oświadczył, że usunie “Słowika” z federacji MMA-VIP, jeśli zostaną spełnione dwa warunki. Aby do tego doszło, Stanowski musi zmierzyć się z “Mua Boyem” a wynagrodzenie za walkę w wysokości 100 tysięcy złotych przekaże na cele charytatywne.

– Jak tak bardzo, bardzo chcesz usunąć Andrzeja Zielińskiego z projektu MMA-VIP, to ja wychodzę ci naprzeciw. Warunki są tylko dwa. Pierwszy, podczas gali MMA-VIP 4 zawalczysz “Mua Boyem”, który wyzywał cię do walki po swoim ostatnim pojedynku. Drugi warunek jest taki, że dostaniesz od nas gażę 100 tysięcy złotych, ale przekażesz je na cele charytatywne, dla któregoś z chorych dzieciaków.

– Wyzwanie nie jest to jakieś olbrzymie. “Mua Boy” jest gejem, nie jest to jakiś gladiator, Arnold Schwarzenegger. Powinieneś sobie dać radę. Jakieś szanse masz. Będziesz musiał się pilnować, żeby cię w dosiadzie nie wziął. Krzysiu, jeśli to zrobisz, to ja usunę z organizacji MMA-VIP Andrzeja Zielińskiego “Słowika”. W tym momencie wszystko w twoich rękach.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments