sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaSkandaleMarcin Najman może trafić do więzienia? "Parę lat powinno się uzbierać. Zapłaci...

Marcin Najman może trafić do więzienia? „Parę lat powinno się uzbierać. Zapłaci albo odsiedzi”

Wygląda na to, że Marcin Najman ma coraz więcej problemów. Niedawno przekazał informację o pozwie od organizacji FAME. Teraz głos zabrał jego były rywal Przemysław Saleta.

W ubiegłym tygodniu „El Testosteron” zdradził, że jego management dostał pozew od poznańskiej federacji w związku z walką na gali FAME 8, kiedy to zmierzył się z Kasjuszem Życińskim. 43-latek został szybko zdyskwalifikowany po celowym złamaniu zasad, a następnie w oktagonie doszło do wielkiej awantury.

FAME MMA pozwało mój management za walkę z Don Fajo. Za walkę, na której zarobili dziesiątki milionów. Ale pazerni. Do boju management ! Tylko zwycięstwo! Trzymam kciuk – napisał na Twitterze.

Przemysław Saleta o problemach Marcina Najmana

Tym razem Przemysław Saleta przekazał, że „El Testosteron” lata temu przegrał proces o zniesławienie. Najman został skazany, jednak nie zastosował się do wyroku i był ścigany przez komornika, który nie był w stanie ściągnąć od niego wymaganej kwoty. W związku z tym w sprawie 43-latka zostało złożone zawiadomienie o ukrywaniu dochodów.

Więcej na ten temat przeczytacie w poście opublikowanym przez Przemysława Saletę:

– Kłopoty, kłopoty Najmana… Kilka lat temu, wraz z Marta Joanna Rawicz, wygraliśmy z Marcinem Najmanem proces o zniesławienie. Niestety skazany nie zapłacił kary Marcie i nie dokonał wpłaty na rzecz fundacji Dziecięca Fantazja (czego ja się domagałem).

Przez kolejne lata byliśmy informowani przez komorników, że dług jest nie do ściągnięcia, bo Najman nic na siebie nie ma. Ja odpuściłem, ale na szczęście nie Marta, która złożyła zawiadomienie o ukrywanie dochodów. Wygląda na to, że Marcin albo zapłaci, albo odsiedzi, bo nie wierzę by swoje „walki” toczył za darmo 😉😁

– P.S. Lista wierzycieli jest naprawdę długa, łącznie z ZUS en i Urzędem Skarbowym. Doliczając przegrane procesy i nieoddane długi, powinno się parę lat uzbierać😁

Źródło: Facebook

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

High League 5 – wyniki ważenia NA ŻYWO!

0
Wielka gala High League 5 już jutro, tj. 10 grudnia o godzinie 20:00. Dziś otrzymamy przedsmak w postaci media treningu i oficjalnej ceremonii ważenia. Po raz ostatni zobaczymy spotkania face to face przed walkami, a w tym oczywiście Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs. Damian Janikowski, Alberto vs. Paweł Tyburski, czy Dawid Załęcki vs. Vaso Bakocević. High League 5 - wyniki ważenia NA ŻYWO.