Środa, 24 Kwietnia, 2024

Marcin Najman może trafić do więzienia? “Parę lat powinno się uzbierać. Zapłaci albo odsiedzi”

Fot. YouTube
Opublikowane 6 kwietnia 2022, 09:23
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Wygląda na to, że Marcin Najman ma coraz więcej problemów. Niedawno przekazał informację o pozwie od organizacji FAME. Teraz głos zabrał jego były rywal Przemysław Saleta.

W ubiegłym tygodniu “El Testosteron” zdradził, że jego management dostał pozew od poznańskiej federacji w związku z walką na gali FAME 8, kiedy to zmierzył się z Kasjuszem Życińskim. 43-latek został szybko zdyskwalifikowany po celowym złamaniu zasad, a następnie w oktagonie doszło do wielkiej awantury.

FAME MMA pozwało mój management za walkę z Don Fajo. Za walkę, na której zarobili dziesiątki milionów. Ale pazerni. Do boju management ! Tylko zwycięstwo! Trzymam kciuk – napisał na Twitterze.

Przemysław Saleta o problemach Marcina Najmana

Tym razem Przemysław Saleta przekazał, że “El Testosteron” lata temu przegrał proces o zniesławienie. Najman został skazany, jednak nie zastosował się do wyroku i był ścigany przez komornika, który nie był w stanie ściągnąć od niego wymaganej kwoty. W związku z tym w sprawie 43-latka zostało złożone zawiadomienie o ukrywaniu dochodów.

Więcej na ten temat przeczytacie w poście opublikowanym przez Przemysława Saletę:

– Kłopoty, kłopoty Najmana… Kilka lat temu, wraz z Marta Joanna Rawicz, wygraliśmy z Marcinem Najmanem proces o zniesławienie. Niestety skazany nie zapłacił kary Marcie i nie dokonał wpłaty na rzecz fundacji Dziecięca Fantazja (czego ja się domagałem).

Przez kolejne lata byliśmy informowani przez komorników, że dług jest nie do ściągnięcia, bo Najman nic na siebie nie ma. Ja odpuściłem, ale na szczęście nie Marta, która złożyła zawiadomienie o ukrywanie dochodów. Wygląda na to, że Marcin albo zapłaci, albo odsiedzi, bo nie wierzę by swoje “walki” toczył za darmo 😉😁

– P.S. Lista wierzycieli jest naprawdę długa, łącznie z ZUS en i Urzędem Skarbowym. Doliczając przegrane procesy i nieoddane długi, powinno się parę lat uzbierać😁

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments