Sobota, 22 Czerwca, 2024

(VIDEO) Szokujący pomysł Królikowskiego. Zorganizuje walkę sobowtórów Putin vs Zełensky. “Twój ojciec by się Ciebie wstydził”

fot. Instagram
Opublikowane 3 kwietnia 2022, 08:05
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Polska scena freak fightu ostatnimi czasy rozwija się bardzo prężnie, jednak niektórzy, aby uzyskać jak największy rozgłos medialny, dopuszczają się szokujących i czasami skandalicznych zachowań. W większości przypadków – nie wychodzi im to na dobre.

Wczorajszego dnia odbyła się pierwsza konferencja organizacji “Royal Division”, której właścicielem jest Antek Królikowski. Wydarzenie ma odbyć się 30 kwietnia w Opolu, jednak już teraz kibice zaznaczają, że do gali nie dojdzie i zrobią wszystko, aby tak się stało.

Podczas wczorajszej konferencji prasowej Królikowski przedstawił walkę wieczoru, a pomysł zszokował Internautów. W oktagonie zawalczyć mają bowiem sobowtór prezydenta Władimira Putina oraz Wołodymyr Zełenskiego.

Królikowski przed konferencją zapowiadał ogromny, międzynarodowy skandal i tak się niestety stało, bowiem już teraz o sytuacji piszą największe zagraniczne dzienniki. “Jak ludzie się dowiedzą, kto będzie się bił w walce wieczoru, to wybuchnie wielki międzynarodowy skandal. I wcale nie żartuję.” – mówił aktor.

Podczas trwania konferencji “Royal Division” aktor w następujący sposób przedstawił walkę Putin vs Zełensky:

“Kogo chciałbym zobaczyć w oktagonie? Kogo chciałbym zobaczyć w prawdziwej walce 1vs1? Którego człowieka chciałbym zobaczyć w sytuacji bez wyjścia, w sytuacji, w której musiałby zareagować całym swoim ciałem na przeciwnika? Kogo chciałbym zobaczyć w tarapatach…?”

Nagranie zobaczycie tutaj:

Wiele osób domaga się “sankcji aktorskich” i zawieszenia udziału Królikowskiego w projektach, w które jest zaangażowany.

Dziennikarz sportowy – Programu 1 Polskiego Radia, Mateusz Ligęza skomentował szalony pomysł następująco: “Proponuję nałożyć sankcje “aktorskie” na Antka Królikowskiego. Festiwal żenady w dobie zdjęć z Buczy. Obrzydlistwo…”

W sieci aż wrze od negatywnych komentarzy.

“Twój ojciec by się Ciebie wstydził” – czytamy na Twitterze.

Co sądzicie o pomyśle aktora?

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments