Niedziela, 19 Maja, 2024

‘Arab’ borykał się z ogromnymi problemami. Wyznał, że skończył jako bezdomny! (VIDEO)

Opublikowane 21 listopada 2020, 18:27
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. “Arab” Instagram

Już o 20:00 rozpocznie się gala FAME MMA. W jednym z pojedynków zobaczymy Pawła “Tybori” Tyburskiego, który zawalczy z Gabrielem “Arab” Al-Suwi. Dostęp na galę FAME MMA 8 wykupisz tutaj.

Dla wielu może być to niespodzianka, jednak “Arab” ma już za sobą dwa zawodowe pojedynki. Debiutował w organizacji Fight Excelusive Night, gdzie w 2017 roku pokonał Bartłomieja “Ruby” Brzezińskiego. Następnie zawalczył z “Wujkiem Samo Zło”, czyli Maciejem Gnatowskim. Al-Suwi, który aktualnie trenuje w Zenith FitFabric Łódź z łatwością pokonał “Wujka”, a walka odbyła się w formule bokserskiej.

W programie “FAME 8 CAGE” Arab przyznał, że nie cieszy się walką z Wujkiem Samo Zło, a wszystko to przez używki. “Arab” dodał, że skończył jako bezdomny!

  • Jeszcze przed samą walką z Wujkiem Samo Zło pod Poznaniem byłem w przytułku dla bezdomnych, bo tak toczyły się moje losy przez używki. Tak poleciałem grubo, że swoją firmę rozwaliłem i po prostu skończyłem przez chwile jako bezdomny. Dużo paliłem, ale twardsze rzeczy były i mnie tego kosztowały (..)

  • W sumie to był największy życiowy błąd. Mam nadzieje, że już nigdy go nie będzie. Powrót do narkotyków, bardzo dużo wtedy popsułem i straciłem. Plus z tej sytuacji jest taki, że się tak sparzyłem – nie mam zamiaru i nie chce żadnych używek. Akurat ja działam zero jedynkowo i wiem, że  dużo ludzi też tak ma. Nie potrafiłbym sobie zajarać w sobotę po całym tygodniu.

    Tylko jakbym zajarałbym w sobotę to od niedzieli jaram i szukam różnych rzeczy, i w tym swoim świecie już zaczynam żyć. Co przynosi potem opłakany efekt końcowy, bo rzeczywiście przesadzam. Mam skłonności takie. Są ludzie, którzy zawsze będą alkoholikami i muszę się pilnować.

    Są ludzie z dwubiegunówką oni zawsze to mieli i mogą z nią żyć, gdy nauczą się różnych mechanizmów jak po prostu nie popadać w skrajności. Tak samo jest z ludźmi, którzy mają problemy z używkami. Mi pomaga sport i mogę  wszystkim polecić tą mańkę w tą stronę. I tak jak powiedziałeś FAME MMA jest zaj*biste, bo jest dużo tutaj chłopaków, którzy z patoli różnej idą w kierunku sportowej. Sam poziom sportowy jest coraz wyższy.     

—> WYKUP DOSTĘP DO FAME MMA 8

Źródło: MMARocks.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO