’Jeżeli FEN zatrudni tego pajaca odpuszczam komentowanie gal’ – Juras dołącza do protestu przeciwko Najmanowi

Fot. Łukasz Jurkowski, Twitter
Opublikowane 26 listopada 2020, 10:59
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Łukasz Jurkowski, Twitter
Fot. Łukasz Jurkowski, Twitter

Marcin Najman pojedynkiem z Don Kasjo wywołał niemałe zamieszanie. Miał to być ostatni pojedynek w jego karierze, jednak wychodzi na to, że możemy ponownie zobaczyć 41-letniego zawodnika w akcji.

Najman swoim skandalicznym zachowaniem zwrócił na siebie uwagę niemalże wszystkich osób zainteresowanych MMA. Zawodnik jest przekonany, że sprowadzając rywala do parteru w walce bokserskiej, postąpił jak najbardziej słusznie, oraz broni swojego trenera, który doprowadził do poważnej kontuzji Kasjusza. Zamiast zyskać fanów, El Testosteron, który i tak już przed walką był wyśmiewany przez wielu fanów sportów walki i innych fighterów teraz można rzec, stał się znienawidzony.

Zawodnik oświadczył, że w ciągu 15 min dostał telefony od szefów dwóch największych organizacji w Polsce. Na te słowa zareagował m.in. mistrz FEN Dominik Zadora, który zadeklarował, że opuści federację, jeśli ta podejmie współpracę z El Testosteronem – Jeżeli FEN zatrudni tą pi**e Najmana to oświadczam, że nigdy więcej nie zawalczę dla tej federacji. AMEN.

Również Przemysław Saleta zapowiedział bojkotowanie kolejnych walk 41-latka. Do protestu przeciwko zawodnikowi dołączył się także Juras. Na swoim Instagramie napisał, że przestanie komentować gale, jeśli FEN zatrudni „tego pajaca” – Brawo Dominik Zadora! Mam nadzieję, że inni zawodnicy postąpią podobnie. Ja deklaruję, że jeżeli FEN zatrudni tego pajaca, to odpuszczam komentowanie gal.

Fot. Instagram

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments