Wtorek, 23 Kwietnia, 2024

Debiuty zawodowych bokserów na gali MMA u Marcina Najmana! Kolejne szczegóły gali ‘MMA-VIP’

Marcin Najman po swojej porażce z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim i zakończeniu współpracy z organizacją FAME MMA postawił na swoje. Zawodnik z Częstochowy wraz ze swoimi partnerami biznesowymi zorganizuje galę "MMA-VIP", która odbędzie się już 13 lutego.
fot. Twitter Najman
Opublikowane 17 grudnia 2020, 10:13
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Najman kilka dni temu przedstawił swojego rywala, a będzie nim Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień. Jak zapowiada “El Testosteron” ma być to jego oficjalna pożegnalna gala, na której nie zabraknie tortu, konfetti i koncertu na żywo.

Wczoraj były bokser opublikował pierwsze szczegóły nadchodzącego wydarzenia, która będzie można obejrzeć tylko w systemie PPV.

Na gali “MMA-VIP” zobaczymy m.in. Ewę Piątkowską, Marcina Rekowskiego i Przemysława Opalacha. Wszyscy Ci zawodnicy zadebiutują w formule MMA na gali u Najmana!

Piątkowska już od jakiegoś czasu zapowiadała debiut w MMA. Przypomnijmy, że zawodniczka przygotowuje Martę Linkiewicz do jej walk na FAME MMA. “Tygrysica” w swojej ostatniej walce pokonała Różę Gumienną, a o werdykcie zadecydowali sędziowie.

Rekowski powraca po dwuletniej przerwie, ostatni raz walczył w maju 2018 roku, kiedy to znokautował Andrasa Csmora. Zawodnik z Kościerzyny ma w swoim rekordzie 24 stoczone pojedynki z czego 5 porażek.

Przemysław Opalach może pochwalić się rekordem 28 wygranych i 3 porażek. Zawodnik z Olsztyna ostatni raz walczył w listopadzie 2019 roku pokonując przez TKO Benjamina Skendera na gali w Niemczech.

Najman zdradził kolejne szczegół, a mianowicie sędzią główną “MMA-VIP” będzie Mirosław Okniński.

Prowadzącym ma zostać Edward Durda. Jak zaznaczył Najman – “Drugi najrzetelniejszy dziennikarz sportowy i ring announcer w Polsce”.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments