Debiuty zawodowych bokserów na gali MMA u Marcina Najmana! Kolejne szczegóły gali ‚MMA-VIP’

0
Marcin Najman po swojej porażce z Kasjuszem
fot. Twitter Najman

Najman kilka dni temu przedstawił swojego rywala, a będzie nim Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień. Jak zapowiada „El Testosteron” ma być to jego oficjalna pożegnalna gala, na której nie zabraknie tortu, konfetti i koncertu na żywo.

Wczoraj były bokser opublikował pierwsze szczegóły nadchodzącego wydarzenia, która będzie można obejrzeć tylko w systemie PPV.

Na gali „MMA-VIP” zobaczymy m.in. Ewę Piątkowską, Marcina Rekowskiego i Przemysława Opalacha. Wszyscy Ci zawodnicy zadebiutują w formule MMA na gali u Najmana!

Piątkowska już od jakiegoś czasu zapowiadała debiut w MMA. Przypomnijmy, że zawodniczka przygotowuje Martę Linkiewicz do jej walk na FAME MMA. „Tygrysica” w swojej ostatniej walce pokonała Różę Gumienną, a o werdykcie zadecydowali sędziowie.

Rekowski powraca po dwuletniej przerwie, ostatni raz walczył w maju 2018 roku, kiedy to znokautował Andrasa Csmora. Zawodnik z Kościerzyny ma w swoim rekordzie 24 stoczone pojedynki z czego 5 porażek.

Przemysław Opalach może pochwalić się rekordem 28 wygranych i 3 porażek. Zawodnik z Olsztyna ostatni raz walczył w listopadzie 2019 roku pokonując przez TKO Benjamina Skendera na gali w Niemczech.

Najman zdradził kolejne szczegół, a mianowicie sędzią główną „MMA-VIP” będzie Mirosław Okniński.

Prowadzącym ma zostać Edward Durda. Jak zaznaczył Najman – „Drugi najrzetelniejszy dziennikarz sportowy i ring announcer w Polsce”.

Źródło: Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj