Środa, 24 Kwietnia, 2024

Gala Marcina Najmana. Zawodnik na face-to-face pocałował swojego rywala. [WIDEO]

Gala Marcina Najmana. Zawodnik chciał pocałować swojego rywala. [WIDEO]
fot. MMA VIP / screenshot
Opublikowane 17 stycznia 2021, 20:52
przez FW
0
0
Jeden komentarz

Pierwsza gala „MMA-VIP” organizowana przez Marcina Najmana już 13 lutego. Zawodnik z Częstochowy po ostatnim FAME MMA 8 postawił na swoje i jak zaznaczał „razem ze swoimi partnerami biznesowymi” postanowił stworzyć nowy projekt. Dziś odbyła się konferencja przed wydarzeniem.

Na początku spekulowano czy ktokolwiek będzie chciał zawalczyć na gali Marcina Najmana, jednak jak się okazuje nie ma z tym żadnego problemu, a karta walk zapełnia się w ekspresowym tempie.

Jak już wiadomo, 41-letni zawodnik nie zadowolił się pojedynkiem z Don Kasjo, więc postanowił zorganizować własną imprezę sportową. Ogłosił, że odbędzie się ona 13 lutego, a dostęp uzyskamy jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV.

Całą galę poprowadzić ma Edward Durda, według Najmana „Drugi najrzetelniejszy dziennikarz sportowy i ring announcer w Polsce”, a sędzią głównym będzie Mirosław Okniński.

Starcie wieczoru poprzedzi 6 pojedynków. Zobaczymy między innymi czterech pięściarzy debiutujących w formule MMA. Całe wydarzenie otworzy natomiast pojedynek nazwany „Walką o najlepszego trenera personalnego„, w którym zmierzą się Fit Dzik i Adrian Cios.

Kolejnym starciem jest zestawienie dwóch pięściarzy, czyli Marcin Rekowski vs Patryk Kowoll. Na ten moment swoich rywali nie poznali jeszcze Przemysław Opalach Ewa Piątkowska.

W starciu wieczoru do klatki wejdzie oczywiście sam Marcin Najman, który zmierzy się z Szymonem Wrześniem, znanym jako Taxi Złotówa.

Oprócz bardzo głośnego debiutu w formule MMA byłej mistrzyni w boksie Ewy Piątkowskiej, w klatce „MMA-VIP” zobaczymy również zawodniczkę, która stoczyła jedną walkę dla organizacji UFC!

O kim mowa? O pochodzącej z Lublina Izabeli Badurek (8-6), która na ostatniej gali FEN 30 pokonała przez decyzję Anitę Bekus. Badurek walczyła na gali UFC, która odbyła się w Krakowie. Polka przegrała w drugiej rundzie przez poddanie z Aleksandrą Albu.

Konferencja przed MMA-VIP

Na dzisiejszej konferencji przed galą doszło do kontrowersji. Fit Dzik, który zmierzy się z Adrianem Ciosem na face-to-face pocałował swojego rywala!

https://youtu.be/71fzIkKcxBc

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments