Okniński po wprowadzeniu nowych obostrzeń – „Muszę zająć się polityką, bo jestem bezrobotny. Teraz będą mieli prze***ne”

0
Okniński po wprowadzeniu nowych obostrzeń -
Fot. Mirosław Okniński, mat. prasowe

W związku z pandemią koronawirusa polski rząd od soboty 27 marca zaostrzył obowiązujące obostrzenia, tym samym zamknął obiekty sportowe.

Mirosław Okniński, który w ostatnim czasie jest coraz bardziej aktywny w social mediach, zapowiedział, że spróbuje swoich sił w polityce, skoro i tak do co najmniej 9 kwietnia pozostaje bezrobotny, gdyż klub Akademia Sportów Walki Wilanów musiał zostać zamknięty.

Żarty się skończyły, zamknęli nasz klub do 9 kwietnia, może dłużej. Musze zająć się polityką, bo jestem bezrobotny. Teraz będą mieli przej**ane.” – czytamy na Facebooku wpis Oknińskiego, pod którym dodał masę komentarzy.

Trener ma już wyraźnie dosyć kolejnych lockdownów i pozbawiania ludzi pracy. W jego social mediach pojawiły się wpisy na temat pandemii, czy też prezesa PIS Jarosława Kaczyńskiego oraz premiera Mateusza Morawieckiego. Okniński wystosował nawet apel do polskiego rządu.

Źródło: Facebook / mma.pl

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie