Żurom vs Antykonfident o tytuł „największego rozkminiacza w Polsce”! Najman ujawnił kartę walk MMA-VIP 2

0
Fot. MMA-VIP 2, Facebook

Jak już oficjalnie potwierdziła organizacja MMA-VIP, na drugiej gali organizowanej przez Marcina Najmana, dojdzie do pojedynku Żurom vs Antykonfident.

Żurom otworzył sobie drogę do walki, rzucając wyzwanie Sobocie. Do starcia miało dojść na gali GROMDA, jednak pomysł ten został mocno skrytykowany i ostatecznie taki pojedynek nie zostanie zorganizowany. Andrzej Żuromski zaczął jednak przygotowywać się do walki.

Okazało się, że Marcin Najman postanowił wykorzystać całe zamieszanie i przekonał Żuromskiego do debiutu w MMA-VIP. Jak zapowiadał El Testosteron, na gali dojdzie do „igrzysk rozkminiaczy”, a zwycięzca pojedynku Żurom vs Antykonfident zdobędzie tytuł „największego rozkminiacza w Polsce”.

Gala z udziałem wspomnianych zawodników odbędzie się najprawdopodobniej 19 czerwca. Data nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Więcej dowiemy się na pierwszej konferencji, która będzie miała miejsce 9 maja. Wówczas poznamy rywali, z jakimi zmierzą się Krystian Pudzianowski, Tomasz Chic, Adam Okniński i Kamil Zieliński.

W walce wieczoru nadchodzącego wydarzenia po raz kolejny zobaczymy Szymona Taxi Złotówę Września. Na pierwszej gali walczył z Marcinem Najmanem i pokonał go przez TKO w drugiej rundzie. Złotówa dotychczas stoczył 3 pojedynki i odniósł 2 zwycięstwa. W debiucie na FAME MMA pokonał przed czasem Bonusa BGC. Rywalem Złotówy będzie debiutant Szymon Komandos znany jako „Król Syntholu”.

KARTA WALK:

1. Złotówa vs. Syntol
2. Młody Pudzian vs. TBA
3. Żurom vs. Antykonfident
4. Tomasz Chic vs. TBA
5. Nikoś Zatowka vs Fit Dzik
6. Żużlowcy Wieczorek vs. Mazur
7. Adam Okniński vs. TBA
8. Rolnik „Zabijacz” vs. Adrian Cios
9. Psychotrop vs. Detailer
10. K. Zieliński vs. TBA

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie