niedziela, 2 października, 2022
Strona głównaBoksPięściarzowi grozi nawet kara śmierci! Felix Verdejo oskarżony o zabójstwo swojej kochanki,...

Pięściarzowi grozi nawet kara śmierci! Felix Verdejo oskarżony o zabójstwo swojej kochanki, która była w ciąży!

Kariera Felixa Verdejo (27-2) już definitywnie została zakończona. Pięściarz jest oskarżony o zabójstwo swojej kochanki, która była w ciąży! Ojcem dziecka miał być Verdejo, który jak tylko dowiedział się o tym fakcie wpadł w istny szał. Doszło do makabrycznej zbrodni, którą żyje teraz cały świat. Sprawę przejęło właśnie FBI – oznacza to, że prokuratorzy mogą wnioskować nawet o karę śmierci! Pięściarz odmawia składania zeznań, a dodatkowo pogrążyła go osoba, która pomagała mu w zabójstwie. Jego wspólnik szybko wpadł i od razu poszedł na współpracę!

Bardzo dobrze zapowiadający się pięściarz wagi lekkiej pochodzący z Puerto Rico, uczestnik igrzysk olimpijskich w 2012 roku – 27-letni Felix Verdejo Sanchez (27-2) został zatrzymany przez policję w sprawie brutalnego morderstwa 27-letniej kobiety.

Zawodnik poddał się policji w niedzielę wieczór w San Juan, Puerto Rico po trwającym śledztwie w sprawie zaginięcia 27-letniej Keishli Marlen Rodriguez Ortiz. Od czwartku prowadzono jej poszukiwania. Jak się okazało kobieta została brutalnie zamordowana.

Na jaw wyszło, że pięściarz miał wieloletni romans z zaginioną kobietą. Przełomową informacją w sprawie okazał się fakt, że kobieta była z nim w ciąży!

Od początku wszystkie dowody wskazywały na to, że Verdejo stoi za sprawą zabójstwa. Pięściarz miał kontaktować się z Rodriguez 27 kwietnia, we wtorek. Dwa dni później kobieta zniknęła bez śladu. Kobieta miała poinformować we wtorek pięściarza o tym, że jest w pierwszym miesiącu ciąży i to on jest ojcem dziecka. Wtedy Verdejo wezwał ją do aborcji. Następnie pięściarz skontaktował się z inną osobą, którą „poprosił o pomoc w przerwaniu ciąży”.

Policja przejrzała zapis rozmów telefonicznych. Pięściarz miał skontaktować się z kobietą w czwartek, aby umówić się na spotkanie w pobliżu miejsca jej zamieszkania.

Lokalne media zaznaczają, że podczas spotkania miało dojść do makabrycznej zbrodni.

Najpierw Verdejo miał uderzyć kobietę w twarz tak mocno, że ta straciła przytomność. Następnie wstrzyknął jej substancję usypiającą, którą chwilę wcześniej zakupił od lokalnych dilerów, związał jej ręce i stopy drutem. Do ciała przywiązał ciężki blok i zrzucił ją z mostu. W zabójstwie miała mu pomagać jedna osoba.

Pięściarz miał jeszcze strzelić do kobiety, na moście znaleziono łuskę i plamę krwi. Nagrania z monitoringu zarejestrowały jak na pasie awaryjnym mostu zatrzymał się czarny SUV pięściarza, Doge Durango.

Ciało kochanki zostało znalezione przez policję w sobotę.

Nie było wiadome od początku, czy to faktycznie 27-letnia kobieta, ponieważ jej twarz była okropnie zdeformowana. Na miejsce przybyła rodzina, która musiała zidentyfikować zwłoki. Dopiero po tym, jak na plecach zobaczyli wytatuowany diament (pseudonim pięściarza to „Diamante”) udało się potwierdzić, że to 27-latka.

Sprawa została oficjalnie przejęta przez FBI, które uzyskało zapisy rozmów telefonicznych potwierdzając bezpośredni kontakt Verdejo i Rodriguez w dniach 28, 29 kwietnia.

 Limary Cruz, rzeczniczka FBI oficjalnie przekazała agencji Associeted Press, że pięściarzowi zostały przedstawione zarzuty – „Zostały mu postawione zarzuty, które w najbliższych dniach zostaną ujawnione”

Firmy współpracujące z pięściarzem wydają oświadczenia, w których informują o natychmiastowym zaprzestaniu współpracy z Verdejo. Całe Puerto Rico nie dowierza w to co wydarzyło się kilka dni temu i opłakuje zamordowaną kobietę, która była w ciąży.

Źródło: Boxingscene.com / Dailymail.com

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Źródło: screenshot YouTube

Conor McGregor grozi Michaelowi Bispingowi! „Przyjdę pod twoje drzwi”

0
W Internecie ponownie doszło do spięcia pomiędzy byłymi mistrzami UFC. Conor McGregor wysłał Michaelowi Bispingowi... wiadomość z groźbami!