Rafał „Łazar” Łazarek demoluje Armana Amiryana na GROMDA 5! [WIDEO]

0
fot. GROMDA / Screenshot YouTube

Za nami gala GROMDA 5, na której zobaczyliśmy łącznie aż 16 charakternych wojowników! Oprócz turnieju byliśmy świadkami aż czterech super-fightów. W jednym z nich do ringu 4×4 wszedł Rafał „Łazar” Łazarek, który z GROMDĄ związany jest już od kilku edycji.

Zasady turnieju są proste. Mały, oldschoolowy ring o wymiarach 4×4 metry. Walka trwa cztery rundy, każda po 2 minuty. Tutaj nie ma sędziów punktowych. Jeśli walka dotrwa do końca to rozpoczyna się ostatnia, piąta runda bez limitu czasowego.

Walki na GROMDZIE odbywają się na gołe pięści na zasadach boksu zawodowego. Ręce zawodników zabezpieczone są tylko owijkami. W GROMDZIE walkę można wygrać jedynie nokautem, technicznym nokautem, dyskwalifikacją lub poddaniem.

ŁAZAR WYGRYWA NA GROMDA 5

Popularny „Łazar” jest uwielbiany przez kibiców, do tej pory daje jedne z najbardziej widowiskowych walk, nie kalkuluje, a pojedynki z jego udziałem podobają się wszystkim fanom krwawych walk na gołe pięści.

Łazar w pierwszej rundzie ruszył do przodu, gdzie próbował zepchnąć rywala do narożnika. Równie dobrze zaczął boksować Arman, który wyprowadzał mnóstwo ciosów. Bardzo dobra praca na nogach Łazarka skutkowała jednak tym, że Arman trafiał w powietrze.

Łazarek wyciągnął wnioski z poprzednich pojedynków i tym razem słuchał swojego narożnika co było bardzo widoczne w starciu z Armanem. Techniczny, spokojny pojedynek, w którym karty rozdawał Łazarz.

W drugiej rundzie widoczne zmęczenie u Armana, zawodnicy poszli na ostrą wymianę ciosów. Jeden z nich mocno rozciął twarz Armana, która zalała się krwią. Po chwili padł na ziemię i nastąpiło pierwsze liczenie. Wtedy było wiadome, że Łazarz będzie nastawiony już tylko na zwycięstwo i będzie chciał skończyć rywala. Rafał ruszył do szybkiego ataku, posłał rywala znowu na deski. Sędzia nie dopuścił go do dalszej walki i tym samym Łazarek wygrywa przez TKO w 2 rundzie.

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie