Czwartek, 23 Maja, 2024

„Rumble” Johnson aresztowany po debiucie w Bellator! Stanie przed sądem za kradzież tożsamości!

„Rumble” Johnson aresztowany po debiucie w Bellator! Stanie przed sądem za kradzież tożsamości!
Fot. “Rumble”, Instagram
Opublikowane 13 maja 2021, 12:27
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Anthony Johnson usłyszał zarzuty i stanie przed sądem. Zawodnik został aresztowany krótko po swojej walce, jednak po wpłacie kaucji wyszedł na wolność.

“Rumble” to był zawodnik UFC, który w największej organizacji MMA na świecie stoczył 18 walk i wygrał 12 razy. Dwukrotnie próbował swoich sił w starciu o mistrzowski pas, jednak Daniel Cormier okazał się dla niego zbyt dużym wyzywaniem. DC w obu pojedynkach poddał Johnsona duszeniem zza pleców.

W piątek 7 maja fighter powrócił po 4-letniej przerwie i zadebiutował w organizacji Bellator. W drugiej rundzie znokautował Jose Augusto. Łącznie w całej karierze fighter stoczył 29 pojedynków i wygrał 23 razy, tym 17 przez nokaut.

Krótko po walce policja zatrzymała zawodnika w New Canaan, w stanie Connectiut. 37-latek jest podejrzany o kradzież tożsamości trzeciego stopnia. Rumble usłyszał zarzuty i został zwolniony z aresztu po wpłaceniu kaucji w wysokości 500 dolarów. Proces Johnsona został zaplanowany na 8 czerwca.

Na policję w New Canaan zgłosiła się ofiara, która twierdzi, że w listopadzie 2019 roku Rumble bez jej wiedzy użył karty kredytowej, żeby zakupić bilety lotnicze w dwie strony z Fort Lauderdale do Newark. Według stanowego prawa podejrzanemu grozi 5 lat więzienia lub grzywna 5000 dolarów, czy też nadzór policyjny.

Ani menadżer zawodnika, ani sam Johnson nie skomentowali sprawy. Fighter zamieścił jedynie dwa wpisy w social mediach niezwiązane z aresztowaniem. Cała sprawa wydaje się jednak podejrzana, biorąc pod uwagę kwoty, jakie fighter zarabia za swoje pojedynki oraz biznes związany z marihuaną, Rumble nie powinien mieć problemu z zakupem biletów na samolot.

Źródło: ESPN

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments