Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Juras i Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34! Wszystko przez freak fighty.

Juras i Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34
fot. Facebook
Opublikowane 26 maja 2021, 08:06
przez FW
0
0
Brak komentarzy

W najbliższy weekend odbędzie się FEN 34, gdzie po raz pierwszy w historii dojdzie do aż czterech pojedynków freakowych na jednej gali sportowej organizacji. Ta sytuacja podzieliła środowisko MMA. Wielu krytykuje ten ruch organizacji. Niestety tej gali nie skomentuje najlepszy duet komentatorski w Polsce czyli Łukasz Jurkowski i Andrzej Janisz.

Janisz i “Juras to bez wątpienia jeden z najlepiej ocenianych duetów komentatorskich w Polsce. Od lat uświetniają swoim głosem najlepsze gale w Polsce. Od pewnego czasu komentują na kanałach Polsatu gale Ultimate Fighting Championship.

Łukasz Jurkowski jest zwycięzcą pierwszego turnieju KSW. W 2017 roku powrócił do zawodowych startów po sześciu latach przerwy. Podczas KSW 39 wygrał na punkty z Rameau Thierry’ego Sokoudjou (19-18). W ostatnim pojedynku na KSW 48 pokonał Stjepana Bekavaca (19-11). 5 czerwca na gali KSW 61 zawalczy z Mariuszem Pudzianowskim (14-7). „Juras” jest również cenionym ekspertem MMA. Jest on jednym z prowadzących programu „Koloseum”, który jest transmitowany na sportowych kanałach Polsatu. Ponadto pracuje on również w programie „Ninja Warriors Polska”. Posiada on również autorską audycję „Jurasówka” w „Newonce Radio”.

Andrzej Janisz jest jednym z najbardziej uznanych dziennikarzy sportowych w Polsce. W swojej zawodowej karierze poza MMA zajmował się między innymi piłką nożną czy kickboxingiem. Od wielu lat jest związany z KSW, ale bez problemu komentuje inne wydarzenie transmitowane na antenach Polsatu. 10 grudnia 2015 podczas uroczystej gali odebrał nagrodę Złoty Mikrofon „za osiągnięcia w pracy sprawozdawcy sportowego i zaangażowanie w promocję osiągnięć polskiego sportu. W tym samym roku za wybitne zasługi w działalności na rzecz rozwoju Polskiego Radia został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Janisz i “Juras” nie skomentują gali FEN 34.

Początkowo Maciej Turski podał informację, że duet komentatorski Łukasz Jurkowski i Andrzej Janisz nie skomentują tej gali. Na Twitterze “Juras” potwierdził tą informację i jako powód wskazał właśnie dysproporcję ilości walk freakowych do walk czysto sportowych.

“Tak. Powody oczywiste. Lekko zachwiała się proporcja sportu do kiczu. Za zgodą stacji mamy wolne.”

napisał Łukasz Jurkowski.

Gala odbędzie się 28 maja. Poniżej prezentujemy Wam pełną rozpiskę tego wydarzenia.

Walka wieczoru
93,0 kg, MMA: Paweł “Trybson” Trybała vs Łukasz “Boroś” Borowski

Pozostałe:
61,2 kg MMA: Jonas Magard vs Frans Mlambo – o pas mistrzowski
61,2 kg, MMA: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs. Ada Śledź
77,1 kg, MMA: Szymon Dusza vs Cezary Oleksiejczuk
70,3 kg, MMA: Łukasz Charzewski vs Damien Lapilus
61,2 kg, MMA: Ekaterina Shakalova vs Jamila Sandora
93,0 kg, MMA: Michał Piwowarski vs Kacper Miklasz
110,00 kg, MMA: Epic Cheat Meal vs Mateusz Murański
94,0 kg, MMA: Kamil Piórkowski vs Adam Radziszewski
61,0 kg MMA: Paulina Paola vs WiktoriaGnieciak

źródło: Twitter/Łukasz Jurkowski

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments