piątek, 25 czerwca, 2021
Strona głównaMMA(VIDEO) Mirosław Okniński o walce Murańskiego z Najmanem: "Jacek jest w mega...

(VIDEO) Mirosław Okniński o walce Murańskiego z Najmanem: „Jacek jest w mega formie, ale wydaje mi się, że…”

Już niebawem może dojść do walki Marcina Najmana z kontrowersyjnym ostatnimi czasy Jackiem Murańskim. „El Testosteron” na początku lekceważył Murańskiego i zapewniał, że nie chce się z nim bić. Następnie po setkach wiadomości od fanów Najman zmienił zdanie i sam zaproponował starcie „Staremu Muranowi”. Co ciekawe na stół wyłożył 100 tysięcy złotych, jakie miałby zgarnąć Jacek za potencjalną wygraną.

Prezes organizacji FEN, Paweł Jóźwiak nalegał na to, aby ta walka odbyła się właśnie na ich gali. Z takim pomysłem nie zgodził się Najman, który powiedział, że to starcie odbyć się będzie mogło tylko i wyłącznie w jego federacji, czyli MMA-VIP.

Najman opublikował nawet grafikę promującą walkę z Murańskim, następnie w opisie dodał: „Murański, zgodziłem się na wszystkie twoje warunki walki. Twoja gaża 100 tys zł. idzie do depozytu. To Wy weszliście mi w drogę obrażając mnie”.

Co ciekawe, jeśli faktycznie Najman zgodził się na warunki to walka odbędzie się na gołe pięści.

Okniński o walce Najman vs Murański

O wyżej wymienione starcie w rozmowie z fansportu.pl wypowiedział się trener Mirosław Okniński.

„Nie wiem, dla mnie walka 52 letniego mężczyzny, uważam że to powinno być zabronione. Nie chodzi oto, bo Jacek Murański jest pewnie w mega formie i chce się bić ale po prostu wydaje mi się, że już jest jakiś wiek, że powinno nie być dostępu do walk. Nie wiem, może jakbym ja nie miał nowotworu i bym się dobrze czuł, to bym się sam odważył. Ostatni raz się biłem, jak miałem 40 lat. Stwierdziłem, że spada mi szybkość, nie ma tej agresji. Może jeszcze 41-42-43… ale nie 52.” – skomentował, następnie opowiadając o swoich problemach zdrowotnych:

YouTube video
0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie

Najnowsze

Szymon Kołecki szczerze o kolejnym rywalu: "Poziom tego zawodnika na pewno nie będzie wyższy niż Martina Zawady"

To z nim zawalczy Szymon Kołecki? Kibice nie będą zadowoleni!

0
Czy właśnie poznaliśmy nazwisko zawodnika, z którym na KSW 62 zawalczy Szymon Kołecki? Jeśli tak, dla zawodnika Akademii Sportów Walki Wilanów będzie to duży krok w tył.
0
Co o tym myślisz? skomentuj!x
()
x