Piątek, 24 Maja, 2024

THE WAR: Transmisja i stream online. Gdzie obejrzeć walki na gołe pięści LIVE?

GDZIE OGLĄDAĆ THE WAR
fot. THE WAR
Opublikowane 8 czerwca 2021, 21:00
przez FW
0
0
Jeden komentarz

W piątek 11 czerwca na rynku zadebiutuje projekt “The War – walki na gołe pięści” stworzony przez Denisa “Bad Boya” Załęckiego, znanego z udziału w takich galach jak Gromda, czy Wotore. Wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem za sprawą formuły, której w Polsce dotychczas nie widzieliśmy.

THE WAR WALKI NA GOŁE PIĘŚCI TRANSMISJA I STREAM ONLINE GDZIE OBEJRZEĆ

The War podobnie jak inne organizacje walk na gołe pięści oferuje turniej 1 na 1, w którym udział weźmie 8 zawodników. W najbliższy czwartek wylosowane zostaną pary turniejowe. Zawodnicy, korzystając z pięści i łokci, będą walczyć ze sobą do nokautu lub poddania, a fighter, który zwycięży w finale, zdobędzie 50 tysięcy złotych.

Szczególną uwagę przyciąga drugi z turniejów, czyli starcia 3 na 3. To pierwsze w Polsce grupowe pojedynki na gołe pięści. W tych zawodach udział wezmą cztery ekipy, czyli w akcji zobaczymy 12 fighterów walczących o nagrodę w wysokości 150 tysięcy złotych.

Wydarzenie cieszy się zainteresowaniem postaci ze świata sportów walki, czy środowiska kibicowskiego. Za mikrofonem w roli komentatorów usłyszymy m.in. utytułowanego kick-boxera Tomasza Sararę oraz legendę Arki Gdynia Zbyszka Rybaka.

KTO ZAWALCZY NA THE WAR?

Pary turnieju 1 na 1 zostaną wylosowane 10 czerwca, natomiast w pojedynkach 3 na 3 zawalczą takie ekipy jak Górnik Wałbrzych, Wisłoka Dębica, Sithowie, oraz Elana & Stal, do której należy sam organizator, czyli Denis “Bad Boy” Załęcki.

TRANSMISJA I STREAM ONLINE WALKI NA GOŁE PIĘŚĆI THE WAR?

The War odbędzie się w Toruniu, a o dokładnym miejscu wydarzenia organizatorzy poinformują dopiero w dniu gali. Zainteresowani mogą zakupić bilety na oficjalnych stronach na Facebooku lub Instagramie.

Jeśli chodzi o transmisję, dostęp do niej można uzyskać jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji.

Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące nadchodzącej gali znajdziesz poniżej:

TERMIN GALI THE WAR: 11 CZERWCA GODZINA 19:00

KOSZT PPV -> 29,90 ZŁ.

DOSTĘP DO GALI WYKUPISZ -> TUTAJ

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments