Sobota, 22 Czerwca, 2024

Denis Załęcki uciekł z własnej gali? Zaskakujące słowa Wielkiego Bu: “Nie doczekał końca”

Fot. High League/YouTube
Opublikowane 17 czerwca 2023, 10:19
przez Przemek Krautz
3
19
Brak komentarzy

Patryk Masiak ponownie ujawnia kolejne szczegóły swojego konfliktu z Denisem Załęckim, który trwa już od kilku miesięcy.

Pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi, jednak w ostatnim czasie padały znacznie ostrzejsze słowa, niż wcześniej, kiedy jeszcze mówiło się o potencjalnej walce “Wielkiego Bu” z “Bad Boyem”. Ostatecznie jednak do pojedynku nie dojdzie, a freak fighterzy przestali się gryźć w język.

Pod ostatniego programu Zadyma przed galą Prime Show MMA 5 Masiak został zapytany o konflikt oraz swoje nagranie na temat Załęckiego, którym rozpoczął działalność w serwisie YouTube. Wyjaśnił, że trudno było nie skorzystać z takiej okazji i poruszyć tej kwestii na samym początku.

Denis uciekł ze swojej gali?

Materiał wywołał sporo zamieszania i jak zdradził sam “Wielki Bu”, po jego publikacji Denis miał rzekomo opuścić wcześniej swoją galę The War 5, nie udzielił wywiadów, ani też nie zobaczył na żywo pojedynku wieczoru:

Mogłem wbić w niego szpilkę. Byłeś na The War? Szpilka podziałała. Teraz bym wrzucił to dzień wcześniej, bo z tego, co wszyscy mówiliście, to nie doczekał końca gali i jakby sam z niej uciekł. Cel był osiągnięty, mały pstryczek w nos.

O te słowa zapytany został w wywiadzie dla fansportu.pl, gdzie wyjaśnił, że ma takie informacje od dziennikarzy, którzy brali udział w wydarzeniu:

– To jest zdanie redaktorów, nie moje. Mnie nie było na gali, ale z tego, co wszyscy na ściankach mówili, to po tym, jak wrzuciliśmy nasz filmik kąśliwy, to ponoć nie został ani na studio, ani na…. Znowu gadamy o moim… Już nie gadajmy.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
19
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments