Niedziela, 14 Lipca, 2024

The War 5. Krwawe zwycięstwo Micha! Brutalnie rozbija rywala w półfinale!

Opublikowane 5 maja 2023, 22:25
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Denis Załęcki powrócił z kolejną edycją The War. Tym razem gala odbyła się w Małej Arenie Gliwice, gdzie doszło do emocjonującego turnieju.

W zawodach udział wzięło ośmiu zawodników, w tym m.in. znany dobrze kibicom The War Szymon “Sołi” Sołtys, który już raz awansował do finału, jednak ze względu na kontuzje musiał się wycofać. Pozostali zawodnicy mają na swoim koncie m.in. starcia na takich galach jak WOTORE, GROMDA czy FEN.

Co ciekawe, do samego końca nie było pewne, jak będzie wyglądać obsada turnieju. Krótko przed galą wycofał się “Wąsu”, którego zastąpił “Lisek”. W dniu oficjalnej ceremonii ważenia okazało się również, że nie zobaczymy w akcji Dominika Owsianego, czyli zwycięzcy czwartej edycji WOTORE.

Denis Załęcki był jednak przygotowany na taką sytuację. Mimo problemów zapewniał, że uczestnicy turnieju są naprawdę mocnymi zawodnikami i będzie to najlepsza edycja w historii The War

-> Kliknij w baner i oglądaj The War 5 na żywo! <-

RELACJA

RUNDA 1

Kuźniak atakuje prostą kombinacją, Wodecki podobnie jak w pierwszej walce wyczekuje rywala. “Michu” unika lewego sierpa, dobrze kopie po łydce. Skrócenie dystansu i mocna wymiana z obu stron. Potężna seria jeszcze na koniec rundy ze strony Michała!

RUNDA 2

Dobra seria Kuźniaka na początku rundy. Wodecki zamknięty za gardą, ale musiał odczuć te uderzenia. Lewy prosty Miłosza, ale zaraz obrywa w kontrze. Wodecki atakuje lewymi prostymi uciekając z siatki, ale naraża się na odpowiedź “Micha”.

RUNDA 3

Kuźniak wywiera presję, ale to Wodecki atakuje jako pierwszy. Obaj odpalili kopnięcia, postraszyli się nawzajem. Mocny lewy prosty Miłosza celny, ale wyłapuje low kick. Uchyla się Wodecki, ale “Michu” dobrze trafia go jeszcze na koniec rundy.

RUNDA 4

Kuźniak napiera z mocną seria. Dużo pojedynczych ciosów z obu stron, middle kickiem atakuje “Michu” i dokłada potężny low kick. Wodecki na wstecznym, trafił frontem na brzuch i spróbował jeszcze bokserskiej kombinacji.

RUNDA 5

“Michu” mocno okopuje nogę rywala, Wodecki próbuje odpowiadać, ale traci coraz bardziej na mobilności. Zaczyna na przyruchy Kuźniaka Miłosz, ale “Michu” nie rusza jeszcze po głowę rywala. Michał masakruje nogę przeciwnika i wygląda na to, że właśnie nimi chce zakończyć tę walkę. Skraca dystans Kuźniak, mocna seria w jego wykonaniu, aż w końcu odpowiada Wodecki. Podchodzi “Michu” z serią, załadował ciosy na gardę rywala i trafił jeszcze wysokim kopnięciem. Wodecki zirytowany kolejnym kopnięciem na nogę szarżuje, ale odpowiada uderzeniem z głowy Kuźniak. Dobre uderzenia “Micha” na głowę i tułów, coraz więcej inkasuje Wodecki. Potężny hak na wątrobę Kuźniaka, Miłosz próbuje się odegrać, ale ląduje na deskach. Michał nie przestaje atakować, dobrze kombinuje i zabiera sporo zdrowia Wodeckiemu. Potężne podbródki Kuźniaka, kontynuuje fighter dzieło zniszczenia i trafia na wątrobę, czym kończy walkę!

Oficjalny wynik: Michał „MICHU” Kuźniak wygrywa przez TKO w 5. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments