niedziela, 2 października, 2022
Strona głównaBoksTo nie koniec problemów Krzysztofa Włodarczyka. "Diablo" usłyszał kolejny wyrok

To nie koniec problemów Krzysztofa Włodarczyka. „Diablo” usłyszał kolejny wyrok

Jak informuje portal Super Express, Krzysztof Włodarczyk usłyszał kolejny wyrok. Tym razem sprawa dotyczy zdarzenia sprzed ponad 2 lat.

Cała sprawa ma początek w 2018 roku, wówczas to sąd zakazał pięściarzowi prowadzenia pojazdów mechanicznych na dwa lata. Na początku tego roku sportowiec został zatrzymany bez prawa jazdy, za co miał odbyć 5-miesięczny wyrok. Włodarczyk wpłacił grzywnę wynoszącą około 5 tysięcy złotych, a jego kara została skrócona do 3 miesięcy i 20 dni.

To był okres bardzo ciężki dla mnie, ale też dla moich najbliższych i mojej rodziny. Moja lewa ręka kąsa jeszcze i to bardzo mocno, ale nie poszedłem tam udowadniać, kim ja jestem, a po to, by odbyć karę, by odpokutować za wyrządzone grzechy i to wszystko – przyznał po wyjściu na wolność.

Codziennie dzwoniłem do ukochanej i pytałem o córeczkę. Najgorszym momentem w całym moim życiu było to, że kiedy wyszedłem, to córka bała się mnie. Uśmiechała się, bo wiedziała, że jestem kimś znajomym, ale bała się mnie. Nie mogłem jej nawet na ręce wziąć. Na wolności jestem miesiąc, ale dopiero od pięciu dni zostaje ze mną. Choć nadal nie jest do końca z tego szczęśliwa – dodał.

To jednak nie koniec problemów Włodarczyka. Wczoraj w Sądzie Rejonowym w Płońsku pięściarz usłyszał kolejny wyrok. Tym razem sprawa dotyczy zatrzymania 11 kwietnia 2019 roku. Diablo wsiadł za kierownicę, tym samym łamiąc postanowienie sądu.

W tej sprawie został skazany na 10 miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 20 godzin w stosunku miesięcznym. Sąd także zakazał mu prowadzenia pojazdów mechanicznych na kolejne 4 lata. Takie informacje Iwona Wisniewska-Bartoszewska, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Płocku przekazała portalowi Super Express. Wyrok nie jest prawomocny.

Źródło: Super Express

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Tylko dzisiaj specjalna oferta PPV na galę The War 4! Już...

0
8 października wraca najbardziej bezkompromisowa i uliczna gala w historii polskich sportów walki - The War. W klatce zobaczymy zarówno turniejowych zabijaków, jak i będącą wyróżnikiem tej organizacji walkę 3x3 - a także doskonale dobrane superfighty.