Środa, 22 Maja, 2024

Mateusz Murański z FAME trafi do sportowej organizacji!? “Jestem już po wstępnych ustaleniach. W grę wchodzą mniejsze pieniądze i fame, ale…”

Mateusz Murański z FAME trafi do sportowej organizacji!? "Jestem już po wstępnych ustaleniach. W grę wchodzą mniejsze pieniądze i fame, ale..."
Fot. Instagram
Opublikowane 20 października 2021, 09:48
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mateusz Murański coraz lepiej czuje się w klatce i toczy pojedynek za pojedynkiem. Co ciekawe, zapowiedział nawet debiut w sportowej organizacji.

Freak fighter ma za sobą pojedynki w trzech różnych organizacjach – FAME, FEN, Elite Fighters. Zaczął od przegranego pojedynku z Arkadiuszem Tańculą, który cieszył się największym zainteresowaniem, następnie pokonał “Epic Cheat Meala”, a na ostatniej gali stoczył aż dwie walki. Jednego wieczoru wygrał z “Warszawskim Dresikiem” i ciężko znokautował “Mielonidasa”.

Obecność Murańskiego na ostatniej konferencji FAME mocno zaskoczyła. Zawodnik miał bowiem konflikt z organizacją, gdyż nie zastosował się do kontraktu. Finalnie jeden z szefów poznańskiej federacji dogadał się z Mateuszem i jego ojcem. Obaj dostali ofertę dużych pojedynków, za które zapewne zarobią ogromne pieniądze.

Jacek ma zawalczyć z “Popkiem” na FAME 13, natomiast na zbliżającej się gali Mateusz stoczy rewanżowy pojedynek z Arkadiuszem Tańculą. Obaj zawodnicy mają sporo do udowodnienia, gdyż ostatnia walka nie wyglądała tak, jakby tego chcieli.

O ile początkowo znacznie większa część kibicowała Tańculi, tym razem pojawia się coraz więcej głosów, że w drugim pojedynku zwyciężyć może “Muran”. Zawodnik zmienił swojego trenera i na poważnie przygotowuje się do każdego kolejnego starcia w klatce.

Freak fighter w rozmowie z Moniką Laskowską potwierdził, że prowadzi rozmowy z organizacją sportową i maksymalnie w ciągu dwóch lat zamierza spróbować swoich sił jako zawodowiec.

Myślę, że tak. Myślę, że w przyszłym roku taka walka się odbędzie, bardzo bym chciał takiej walki. Jestem też po wstępnych ustaleniach z organizacją stricte zawodową. Tam wchodzą oczywiście w grę mniejsze pieniążki i tak dalej, mniej fame’u i tego wszystkiego, ale chciałbym za rok takich ciężki treningów sprawdzić się po prostu zawodowo.

– Tak rok – dwa, żeby się nazwać takim à la zawodnikiem MMA. Chłopaki oddają całe życie, całe serce i trenują po paręnaście lat, więc jeden rodzi się z talentem, drugi mniejszym, trzeci z większym, ale jednak umiejętności robią swoje.

– To są moje aspiracje, aby w przyszłym roku zawalczyć zawodowo, a jak nie w przyszłym to na pewno w następnym. Nigdzie mi się nie śpieszy, bo mam z czego żyć i z czego zarabiać pieniążki, a to zrobię tylko i wyłącznie dla sprawdzenia samego siebie.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO