Niedziela, 19 Maja, 2024

Najman przekonuje, że MMA-VIP ma najmocniejszego mistrza w kategorii półciężkiej: “Wiecie, co się okaże? Że mamy mistrza, który jest w stanie pojechać każdego”

Najman przekonuje, że MMA-VIP ma najmocniejszego mistrza w kategorii półciężkiej: "Wiecie, co się okaże? Że mamy mistrza, który jest w stanie pojechać każdego"
Fot. YouTube
Opublikowane 6 listopada 2021, 10:31
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Marcin Najman, który jest jednym z włodarzy organizacji MMA-VIP, twierdzi, że jego organizacja ma najlepszego mistrza w dywizji do 93 kilogramów.

MMA-VIP zorganizowało już trzy gale. Ostatnia, która odbyła się 29 października, wywołała sporo kontrowersji, za sprawą pojedynków kobiet z mężczyznami. Zawodniczki nie miały najmniejszych szans z rywalami, którzy mieli dużą przewagę warunków fizycznych.

Nagrania z gali obiegły media na całym świecie, które mocno skrytykowały wydarzenie. Głos zabrali również inni sportowcy, którym nie spodobało się to, co dzieje się na MMA-VIP. Na poza kontrowersyjnymi freak fightami odbyła się także walka sportowa.

Michał Pasternak zmierzył się z Kornelem Zapadką i po nokaucie technicznym w drugiej rundzie zdobył pas organizacji. Fighter aktualnie ma na swoim koncie 15 zwycięstw i 6 porażek. W przeszłości walczył m.in. o tytuł ONE Championship czy EFM Show, jednak nie udało mu się sięgnąć po mistrzostwo.

Marcin Najman uważa jednak, że zawodnik może być najmocniejszym w Polsce mistrzem w kategorii półciężkiej. “El Testosteron” oświadczył, że fighter jest gotowy na konfrontację z każdym innym rywalem, który jest aktualnym posiadaczem pasa.

Nasz mistrz jest gotowy skonfrontować się z każdym innym mistrzem wagi do 93 kilogramów w tym kraju. Z każdym innym mistrzem jakiejkolwiek organizacji w tym kraju. Wiecie, co się okaże na koniec? Że MMA VIP ma najlepszego, najsilniejszego mistrza w wadze 93 kilogramy, który jest w stanie pojechać każdego.

– Gdyby był jakiś chętny do skonfrontowania się jakiś champion innej federacji, zapraszamy na rozmowy i możemy do takiej walki doprowadzić. Nasz mistrz kontra mistrz każdej innej federacji w Polsce.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments