piątek, 3 grudnia, 2021
Strona głównaThe WarDenis Załęcki zawalczy z Michałem Karmowskim na The War 3? Gala już...

Denis Załęcki zawalczy z Michałem Karmowskim na The War 3? Gala już 26 listopada!

W najnowszym klipie promującym galę THE WAR 3 wystąpił słynny kulturysta Michał Karmowski. Czy „Jaglak” zdecyduje się walczyć na gołe pięści? To okaże się już wkrótce. Trzecia edycja THE WAR odbędzie się w piątek 26 listopada. Transmisja tylko w systemie PPV. 

Na THE WAR 3 powróci 8-osobowy turniej mężczyzn na zasadach K-1 + łokcie + uderzenia głową. Po raz pierwszy kibice zobaczą także turniej kobiet na gołe pięści. Zawodniczki będą się bić na zasadach boksu i znamy już komplet uczestniczek, które zdecydowały się wziąć udział w zawodach.

Oprócz turniejów indywidualnych dojdzie także do walk 3vs3 – GLADIATORZY zmierzą się z ekipą WARRIORS, a dziewczyny z DEVILS tym razem stoczą grupowy bój z VIPERS. Przewidziane jest także pierwsze starcie 5vs5.

Powtarzam na każdym kroku, że to będzie nowy początek THE WAR. Chcemy dać fanom naprawdę mocny produkt i zaprezentować nową jakość. To będzie najlepsza i najciekawsza gala z walkami na gołe pięści. Obiecuję wam to – mówi pomysłodawca projektu Denis „BAD BOY” Załęcki, który ze wsparciem firmy PROFINANS organizuje galę THE WAR 3.

Zapowiedź The War 3:

YouTube video
- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze