poniedziałek, 16 maja, 2022
Strona głównaPiłka NożnaAwans na mundial da miliony polskiej piłce? Wiemy ile pieniędzy wpłynie do...

Awans na mundial da miliony polskiej piłce? Wiemy ile pieniędzy wpłynie do PZPN

Przed nami ostatnia prosta eliminacji do Mistrzostw Świata, które odbędą w 2022 w Katarze. Wiemy, o jakich pieniądzach możemy mówić w przypadku awansu Biało-Czerwonych na katarski mundial.

Jeżeli Polska wywalczy bezpośredni awans bądź zakwalifikuje się na mundial poprzez baraże, może liczyć na prawie 50 milionów złotych nagrody!

Pieniądze te będą składowymi nagród z eliminacji (2 miliony dolarów) i premii za awans na imprezę mistrzowską, która wynosi 10 milionów dolarów. Przy obecnym kursie dolara daje to ponad 48,5 milionów złotych, jakie trafią do kasy PZPN. Warto zaznaczyć, że wyniki, jakie w razie awansu osiągnęłaby reprezentacja Polski, nie wpłynęłyby na wysokość nagrody.

Chodzi tu oczywiście o wyniki w fazie grupowej, bowiem awans do kolejnej rundy, będzie wiązał się z dodatkowymi gratyfikacjami. Ćwierćfinaliści mundialu zgarnął po 18 milionów dolarów. Drużyny od czwartego do pierwszego miejsca zainkasują odpowiednio 25, 30, 40 i 50 milionów dolarów!

Odbierz darmowy zakład! Wystarczy zarejestrować się u bukmachera STS – tutaj, a na start otrzymasz darmowe 29 zł i zakład bez ryzyka do 200 zł!

-> Otwieram konto, odbieram bonus

Rejestracja zajmuje 30 sekund!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze