Poniedziałek, 27 Maja, 2024

FAME MMA 12 PPV – jak wykupić PPV? Transmisja, cena. Gdzie oglądać?

fot. FAME MMA
Opublikowane 18 listopada 2021, 10:49
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Gala FAME MMA 12 nadchodzi wielkimi krokami. Wydarzenie, na którym zobaczymy łącznie 10 pojedynków odbędzie się już w sobotę, 20 listopada. Gdzie oglądać transmisję? Jak wykupić PPV? Jak oglądać FAME MMA 12 w PPV?

FAME 12 PPV – jak wykupić?

Walką wieczoru gali FAME MMA 12 będzie pojedynek Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego z Marcinem “Polish Zombie” Wrzoskiem. Starcie zakontraktowane zostało w formule bokserskiej. Co ciekawe, jeśli zawodnik KSW przegra z “Don Kasjo” to Maciej Kawulski zapowiedział, że ten zostanie automatycznie zwolniony z federacji. Życiński przygotowywał się do walki z Wrzoskiem, ale w trakcie przygotowań często imprezował i nadużywał alkoholu. “Polish Zombie” zapowiedział, że będzie chciał obić jego wątrobę.

W klatce FAME MMA 12, które obejrzymy wyłącznie w systemie PPV zadebiutuje Krzysztof Radzikowski! Popularny “Radzik” zmierzy się z Piotrem “Bestią” Piechowiakiem mającym doświadczenie w walkach. “Bestia” do tej pory wygrywał z takimi zawodnikami jak Marcin Najman, czy Piotr Szeliga. Oba te zwycięstwa zakończył przed czasem. Radzikowski to jednak wymagający przeciwnik o większych gabarytach i większym zasięgu ramion.

Fani czekają na walkę Arkadiusza Tańculi, który zmierzy się z Jackiem Murańskim. Początkowo w klatce mieliśmy być świadkami rewanżu pomiędzy “Aroyem”, a Mateuszem Murańskim, jednak ten nabawił się kontuzji. W zastępstwo wszedł jego ojciec, czyli właśnie Jacek Murański. Będzie to walka na szalonych zasadach. Zawodnicy spotkają się w formule MMA, w “klatce rzymskiej” mierzącej 3x3m (mniejsza niż ring GROMDY), a walka potrwa 5 rund po 2 minuty każda.

FAME MMA 12 – jak wykupić PPV?

Galę FAME MMA obejrzymy wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp wynosi jedynie 24,99 zł. Gala odbędzie się już w sobotę o godzinie 20:00.

  • Data: 20.11.2021, sobota
  • Godzina: 20:00
  • Miejsce: Gdańsk (Ergo Arena)
  • Liczba walk: 10 pojedynków
  • Cena PPV: 24,99 zł
  • Link do transmisji: wykupisz tutaj

-> WYKUP PPV TUTAJ

Gdzie oglądać FAME MMA 12 PPV?

Podobnie jak w przypadku poprzednich gal, również i tym razem dostęp do transmisji uzyskamy jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji. Ceny PPV zaczynają się od 24,99 złotych za najtańszy z pakietów.

Organizatorzy zalecają wykupić dostęp przed wydarzeniem, ze względu na ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali – Wasza płatność może być wtedy dłużej pobierana.

Legalny dostęp do gali wykupisz tutaj.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO