czwartek, 19 maja, 2022
Strona głównaThe War(VIDEO) Brutalne kopnięcie w głowę leżącego rywala! Zawodnik The War zdyskwalifikowany po...

(VIDEO) Brutalne kopnięcie w głowę leżącego rywala! Zawodnik The War zdyskwalifikowany po soccer kicku!

Za nami trzecia edycja gali The War. Po raz kolejny byliśmy świadkami brutalnych pojedynków na gołe pięści i ciężkich nokautów.

Podczas wczorajszego wydarzenia odbyły się starcia w kilku formułach. Swój własny turniej 1vs1 rozegrały kobiety, które zawalczyły również 3 vs 3. Podobne pojedynki stoczyli mężczyźni. Zmierzyli się oni w formule 5 vs 5, 2 vs 2 oraz w turnieju 1 vs 1.

Swoich sił w turnieju mężczyzn spróbował Soroko, który w pierwszym etapie zawalczył z Szachtą. W pierwszej odsłonie Soroko aż cztery razy leżał na deskach, jednak nie zamierzał ustępować rywalowi. Zawodnik mógł wygrać ten pojedynek, ale został zdyskwalifikowany już w drugiej odsłonie.

Kiedy Szachta wylądował pod siatką, Soroko wyprowadził mocnego soccer kicka, którym trafił prosto w głowę rywala. Sędzia przerwał starcie, a do klatki weszli lekarze, którzy przez dłuższą chwilę sprawdzali, czy nic się nie stało znokautowanemu zawodnikowi.

Na tej samej gali odbyła się legalna ustawka. Nagranie z brutalnego pojedynku 5vs5 znajdziesz tutaj:

Jest nagranie z legalnej ustawki 5vs5! Niepotrzebne dobijanie przeciwnika po nokaucie i spóźniona reakcja sędziego (VIDEO)

Po dyskwalifikacji Soroko został zapytany o to, dlaczego wyprowadził nielegalnego soccer kicka.

Samo z siebie, z podwórka jestem ku*wa. I co ku*wa? Co źle ku*wa? Przepraszam go ku*wa! Szacuneczek ku*wa, a nie ku*wa darcie ryja ku*wa! – wykrzyczał po przegranej walce. 

Soroko został zdyskwalifikowany już w pierwszym starciu, jednak to nie był jego ostatni pojedynek tego wieczoru. Zastąpił on kontuzjowanego zawodnika i w półfinale zmierzył się z „Szajbą”, którego pokonał przez nokaut.

Następnie w finale zawalczył z Rosą. Był to pojedynek najwyższego i najniższego zawodnika całego turnieju. Soroko ma bowiem ponad 2 metry, natomiast jego rywal 173 centymetrów wzrostu.

Starcie tym razem zakończyło się porażką Soroko, który nie wytrzymał kondycyjnie i w trakcie przerwy stracił przytomność. Kiedy ją odzyskiwał, chciał wrócić do pojedynku, jednak lekarze na to nie pozwolili, gdyż nie mógł ustać o własnych siłach.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze