(VIDEO) Legia ostatnia w Ekstraklasie? Wojskowi przegrywają właśnie swój kolejny mecz!

Opublikowane 12 grudnia 2021, 15:55
0
0

Chociaż Legioniści zdołali pokonać 1:0 Wisłę Płock na początku sezonu, to teraz przegrywają z Nafciarzami i obecnie…są ostatni w tabeli!

Legia Warszawa rozgrywa swój jeden z najgorszych sezonów w całej historii klubu. Aż 11 porażek na 15 rozegranych spotkań. Takiego bilansu nie pamiętają nawet najstarsi kibice klubu ze stolicy.

Mimo wygranej z Jagiellonią Białystok i pucharowego triumfu z Motorem Lublin, Wojskowi ulegli ostatnio Cracovii. Teraz przegrywają swój kolejny mecz.

Nafciarze mogli strzelić bramkę już w 24. minucie, lecz Wojskowych uratował wtedy Bartosz Ślisz. Niespełna 10 minut później przed podobną szansą stanęła także Legia Warszawa. Strzelał Mahir Emreli, ale jego uderzenie kapitalnie wybronił Kamiński.

W 38. minucie Lopes stracił futbolówkę. Wisła wyprowadziła szybką kontrę, którą na bramkę po podaniu Rasaka zamienił Mateusz Szwoch.

To sprawia, że obecnie Legia Warszawa zajmuje ostatnią lokatę w Ekstraklasie. Wojskowi co prawda mają tyle samo punktów co Warta Poznań i Termalica, ale ich bilans bramkowy jest najgorszy w lidze i wynosi – 12 bramek!