poniedziałek, 16 maja, 2022
Strona głównaPiłka Nożna(VIDEO) Milik błyszczy w Marsylii! Polak strzelił dziś hat-tricka!

(VIDEO) Milik błyszczy w Marsylii! Polak strzelił dziś hat-tricka!

Arkadiusz Milik strzelił hat-tricka, a jego Olympique Marsylia ograło w 1/32 finału Pucharu Francji 4:1 Cannet Rocheville.

Klub Polaka przegrywał z czwartoligowcem od 16. minuty. W 39. minucie rywale Marsylii grali w osłabieniu. Milik wyrównał wynik spotkania w 41. minucie, kiedy to wykorzystał rzut karny.

W drugiej połowie zdołał wyprowadzić swój zespół na prowadzenie. Tym razem asystował mu Matteo Guendouzi.

W 77. minucie Luis Henrique trafił na 3:1. Arkadiusz Milik ustalił wynik spotkania w 90. minucie. Ponownie dogrywał mu Matteo Guendouzi.