wtorek, 18 stycznia, 2022
Strona głównaPiłka NożnaCezary Kulesza zniesmaczony zachowaniem Sousy! "To skrajnie nieodpowiedzialne"

Cezary Kulesza zniesmaczony zachowaniem Sousy! „To skrajnie nieodpowiedzialne”

Cezary Kulesza rozmawiał dziś z Paulo Sousą. Portugalczyk nalegał na rozmowę z prezesem PZPN, ponieważ chce on rozwiązać obowiązujący kontrakt. Kulesza stanowczo odmówił.

Od kilku dni w mediach przewija się temat rzekomego porzucenia reprezentacji Polski przez Paulo Sousę, na rzecz pracy za oceanem.

Wiemy już, że Portugalczyk otrzymał konkretną ofertę i chce na nią przystać. Problem w tym, że ma on cały czas obowiązujący kontrakt z reprezentacją Polski.

Sousa nalegał na rozmowę z Cezarym Kuleszą. Panowie rozmawiali ze sobą dzisiaj. Portugalczyk ogłosił, że otrzymał propozycję z brazylijskiego Flamengo i chce na nią przystać.

Paulo Sousa, zaproponował więc Kuleszy rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Portugalczyk dobrze wie, że w innym wypadku, jeżeli opuści reprezentację Polski, będzie musiał wypłacić związkowi odszkodowanie za zerwanie umowy. Więcej o tej sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Cezary Kulesza stanowczo odmówił. Przed chwilą za pośrednictwem Twittera podzielił się z kibicami reprezentacji swoimi odczuciami.

Źródło: Twitter.com

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Znamy dokładne wyniki gali FIFA The Best! Tak głosowały poszczególne grupy

0
Robert Lewandowski zdobył tytuł najlepszego piłkarza 2021 roku. Niedługo po zakończeniu gali FIFA ujawniła, jak rozkładały się głosy poszczególnych grup.