piątek, 19 sierpnia, 2022
Strona głównaPiłka NożnaCezary Kulesza zniesmaczony zachowaniem Sousy! "To skrajnie nieodpowiedzialne"

Cezary Kulesza zniesmaczony zachowaniem Sousy! „To skrajnie nieodpowiedzialne”

Cezary Kulesza rozmawiał dziś z Paulo Sousą. Portugalczyk nalegał na rozmowę z prezesem PZPN, ponieważ chce on rozwiązać obowiązujący kontrakt. Kulesza stanowczo odmówił.

Od kilku dni w mediach przewija się temat rzekomego porzucenia reprezentacji Polski przez Paulo Sousę, na rzecz pracy za oceanem.

Wiemy już, że Portugalczyk otrzymał konkretną ofertę i chce na nią przystać. Problem w tym, że ma on cały czas obowiązujący kontrakt z reprezentacją Polski.

Sousa nalegał na rozmowę z Cezarym Kuleszą. Panowie rozmawiali ze sobą dzisiaj. Portugalczyk ogłosił, że otrzymał propozycję z brazylijskiego Flamengo i chce na nią przystać.

Paulo Sousa, zaproponował więc Kuleszy rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Portugalczyk dobrze wie, że w innym wypadku, jeżeli opuści reprezentację Polski, będzie musiał wypłacić związkowi odszkodowanie za zerwanie umowy. Więcej o tej sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Cezary Kulesza stanowczo odmówił. Przed chwilą za pośrednictwem Twittera podzielił się z kibicami reprezentacji swoimi odczuciami.

Źródło: Twitter.com

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

NIESPODZIANKA w Warszawie. Górnik wypuścił zwycięstwo z rąk w doliczonym czasie...

0
Górnik Zabrze był naprawdę blisko wywiezienia ze stolicy pełnej puli. Ostatecznie zespołowi z Górnego Śląska do pełnego sukcesu zabrakło 3 minut. Legia walczyła do końca o to, aby przynajmniej punkt został na ich terenie i ostatecznie dopięła swego.