sobota, 22 stycznia, 2022
Strona głównaPRIME MMAMurański ujawni nieznane informacje na temat Oknińskiego? „Język mnie świerzbi. Wiem o...

Murański ujawni nieznane informacje na temat Oknińskiego? „Język mnie świerzbi. Wiem o nim bardzo wiele, o wstydliwych elementach…”

Jacek Murański udzielił wywiadu, w którym ponownie poruszył temat Mirosława Oknińskiego. Przyznał, że wie o nim bardzo dużo, jednak póki co powstrzymuje się od ujawniania wstydliwych informacji.

Temat „Murana” nieco ucichł po tym, jak poniósł bolesną porażkę na gali FAME 12. Ponownie zrobiło się o nim głośno za sprawą Prime Show MMA. Być może na jednej z kolejnych gal tej federacji zmierzy się z aktorem Tomaszem Oświecińskim.

W wywiadach po konferencji w ostrych słowach wypowiedział się na jego temat. Powrócił do jego przyszłości, kiedy to Oświeciński był członkiem grupy przestępczej i żeby uniknąć długiej odsiadki, poszedł na współpracę z organami ścigania.

W ostatniej rozmowie z portalem mma.pl Jacek Murański w mocnych słowach wypowiedział się również o trenerze Mirosławie Oknińskim. Wcześniej pomiędzy nimi doszło do wymiany zdań za pośrednictwem social mediów.

Obaj zostali zaproszeni do programu FAME, jednak trener oświadczył, że nie będzie uczestniczył w rozmowie z Murańskim. Następnie w wywiadach nazwał go ratlerkiem, który jedynie szczeka, czy też uznał, że przez całe życie był workiem do bicia.

Teraz Murański postanowił odpowiedzieć na te słowa. Przyznał, że ma bardzo dużo informacji dotyczących Oknińskiego, jednak powstrzymuje się od poruszania tego tematu.

– Ta walka na słowa, nie wszyscy uczestnicy mogą używać tych samych argumentów. Sprawa jest oczywista. Facet przeszedł ciężką chorobę, pozbierał się z niej, dalej funkcjonuje społecznie, chociaż wielu pewnie na jego miejscu by się załamało. Tak naprawdę to on jest ciężkim adwersarzem.

– Jemu można więcej. Oczywiście, że mnie język świerzbi. Wiem o nim bardzo wiele, o jego relacjach rodzinnych i wstydliwych elementach tej relacji. Ja mam ten problem, żeby się jemu we właściwy sposób odwinąć. Ja się jeszcze kryguję. Ciężko wejść w ten trashtalk z nim, on ma tego świadomość, więc nadużywa swojej pozycji moralnej.

Źródło: YouTube MMAPLtv

- Advertisement -

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Manchester United – West Ham gdzie obejrzeć mecz? Stream online. Transmisja...

0
Na Old Trafford siódmy Manchester United zagra z czwartym w ligowej tabeli West Hamem United. Gdzie będzie można obejrzeć to spotkanie?