sobota, 22 stycznia, 2022
Strona głównaMMA(VIDEO) Bosski Roman chce walczyć z Popkiem Monsterem! „Kiedyś jedyne co mógłbym...

(VIDEO) Bosski Roman chce walczyć z Popkiem Monsterem! „Kiedyś jedyne co mógłbym zrobić, to uciekać”

Za nami pierwsza konferencja przed galą MMA-VIP 4. Poznaliśmy całą kartę walk, na której znalazły się na niej emocjonujące zestawienia oraz ciekawe debiuty.

Do klatki powróci „Bonus BGC”, który spróbuje odnieść pierwsze zwycięstwo w swojej karierze. Na gali Najmana zawalczy także „Krycha UFC”. Zawodnik FAME dostał od poznańskiej federacji pozwolenie na starcie z zawodowym pięściarzem Rafałem Jackiewiczem.

Interesującym debiutem będzie bez wątpienia walka Romana Lachowolskiego znanego jako „Bosski Roman”. Zmierzy się on z innym raperem Maciejem „GSP” Gandziarowskim.

„Bosski Roman” chciałby jednak znacznie głośniejszego pojedynku, który cieszyłby się ogromnym zainteresowaniem. W rozmowie z portalem fansportu.pl przyznał, że mógłby zmierzyć się z „Popkiem”. W przeszłości obaj raperzy byli członkami „Firmy”.

– Ja powiedziałem kiedyś, że z przyjemnością zawalczę w walce wieczoru z „Popkiem”. „Popek”, którego pamiętam z tej pierwszej walki, to był chyba 2008 rok, to ja wtedy w ogóle byłem szczypiorem, to on był jak czołg. Teraz ja jestem trochę bardziej czołgiem.

– Ja się czuję na siłach, żeby móc to zrobić, bo wiem, że były takie momenty… W 2008 roku to jedyne co mógłbym zrobić, to uciekać, co też nie jest głupim rozwiązaniem. Czemu nie? Może zróbmy takie coś.

YouTube video

SPRAWDŹ CAŁĄ KONFERENCJĘ Z UDZIAŁEM „BOSSKIEGO ROMANA”:

YouTube video

Źródło: YouTube

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Cezary Kulesza podał datę i miejsce prezentacji nowego selekcjonera reprezentacji!

0
Kibice cały czas czekają na oficjalną prezentację nowego szkoleniowca Biało-Czerwonych. Sprawa miała wyjaśnić się bowiem już 19 stycznia, lecz Cezary Kulesza postanowił jeszcze chwilę poczekać. Teraz podał dokładną datę, kiedy przedstawi nowego trenera.