„Juras” komentuje atak na Ukrainę. Ostre słowa pod adresem prezydenta Rosji!

Fot. Instagram/Twitter
Opublikowane 24 lutego 2022, 19:12
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Coraz więcej osób ze świata sportu zabiera głos w sprawie wojny na Ukrainie. Tym razem Łukasz Jurkowski nie szczędził ostrych słów.

W czwartek w godzinach porannych na rozkaz Władimira Putina Rosja rozpoczęła atak na Ukrainę. Armia niszczy nie tylko obiekty wojskowe, ale również lotniska, dzielnice mieszkalne, a także elektrownie cieplne. Giną zarówno żołnierze, jaki i cywile. Wśród ofiar znalazł się m.in. 17-latek.

Ostrzelane zostały największe miasta, a mieszkańcy stolicy uciekają na zachód. Osoby, które pozostały w Kijowie schowały się w schronach czy też w metrze. Przejęty został także Czarnobyl, a pracowników wzięto za zakładników.

Głos w sprawie ataków Rosji zabiera coraz więcej sportowców. Między innymi jako jeden z pierwszych post na swoim Twitterze zamieścił Artur Szpilka, który napisał – Apokalipsa?

W mediach bardzo głośno zrobiło się o reprezentacje Rosji i zawodniku Dynamo Moskwa, który publicznie sprzeciwił się wojnie na Ukrainie. Na swoich social mediach Fiodor Smołow przekazał, że nie popiera ataków Władimira Putina.

Teraz głos zabrał również Łukasz Jurkowski. Nie szczędził on ostrych słów i w krótkim wpisie zwrócił się do prezydenta Rosji. Na swoim Twitterze napisał – Putin ch*j.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments