wtorek, 17 maja, 2022
Strona głównaMMA(VIDEO) Mocne słowa "Różala" o atakach Rosji! "Ja będę się bił za...

(VIDEO) Mocne słowa „Różala” o atakach Rosji! „Ja będę się bił za swój Różaland, za przyjaciół, za ziemię! Zdechnę tam, gdzie będę stał!”

Marcin Różalski zabrał głos w sprawie trwającej na Ukrainie wojny. Fighter zamieścił nagranie trwające aż 11 minut, w którym poruszył wiele ważnych tematów.

Rosja od 24 lutego atakuje naszych wschodnich sąsiadów i próbuje przejąć najważniejsze miasta. Bombardowane są już nie tylko obiekty wojskowe, ale również bloki mieszkalne, a nawet pojedyncze domy. Agresja rosyjskich wojsk jest coraz większa. Strzelają także do cywilów, atakują szpitale i karetki.

W nocy z piątku na sobotę Rosjanie próbowali zdobyć Kijów, jednak Ukraińcom udało się obronić miasto. Mer Witalij Kliczko zaapelował o zachowanie spokoju i przekazał, aby nie wychodzić ze schronów, bo dojdzie do kolejnych ataków bombowych.

Na Władimira Putina i rosyjskich oligarchów nałożono sankcje. Dmitrij Miedwiediew przekazał jednak, że prezydent Rosji nie wycofa się, dopóki nie osiągnie zamierzonego celu.

Głos w sprawie wojny na Ukrainie zabrał Marcin „Różal” Różalski, który wcześniej udostępnił na swoich social mediach nagranie na tle flagi. Tym razem opublikował 11 minutowy materiał, na którym mówi:

– Jest konflikt. Każdy konflikt jest zły, każdy, bo wojny powstają tylko przez pazerność tych tępych i zachłannych, którzy chcą więcej pieniędzy, władzy, mimo że cały świat jest ich. Oni chcą jeszcze… Słów mi brakuje, bo nie chcę się odpalić… Dlaczego jest ten konflikt? Bo dostał pozwolenie. (…) A dlaczego dostał zgodę? Sankcję! Pierwsza sankcja jak baba z nosa z jednej dziurki. Druga sankcja, baba z drugiej dziurki. Nie poblokowali im kont, nie odłączyli Internetu. Ci wszyscy oligarchowie nadal mogą robić biznesy i tak dalej. Mega sankcje…

– Inny schemat. Najnormalniej w świecie Władimir się wk… i poszedł po swoje. Cały świat rządzony przez USrael robi, co chce. W tym samym czasie, co na Ukrainie, Syria jest bombardowana przez Izrael, ale to jest pomijane. Nie wiedziałem nikogo, żeby malował się w barwy Syrii lub awatary sobie zakładał. A niedawno tęczowi przyjmowali uchodźców syryjskich.

Fighter wyjaśnił, że w razie wojny nie zamierza uciekać z Polski. Oświadczył, że zostanie i będzie walczył za to, co przez lata sam stworzył i zdobył.

– (…) Następna sprawa, zwróćcie uwagę, że Ukraina jest bardzo prorosyjska. Tam bardzo dużo ludzi chciałoby powrotu Ukrainy do Rosji. W Polsce jest dużo obywateli Ukrainy, oni wracają bić się za swój kraj, żeby walczyć o swoją ziemię. Rozmawiałem ze swoim kolegą: „Jak oni tutaj wjadą, to ja sp… Ja nie będę się za tych złodziei bił”. Ja nie będę się bił za złodziei, ja będę się bił za swój Różaland, za moich przyjaciół, za moją ziemię. Za to, co zdobyłem przez całe życie. A teraz przez pazerność jakichś… Mam to stracić? Trudno, zdechnę tam, gdzie będę stał.

– Historia naszych kontaktów z Ukrainą nie jest taka przejrzysta i mamy bardzo dużo do zarzucenia, ale tam są też ludzie, którzy się z tym nie utożsamiają. Którzy są naszymi jakimiś przyjaciółmi. To jest najgorsze, że giną niewinni ludzie, giną niewinne dzieci. Matki patrzą na to, co się dzieje.

„Różal” przyznał również, że według niego Polsce nie zagraża wojna i agresja ze strony Rosji. Całe nagranie Różalskiego możesz znaleźć na jego Instagramie poniżej:

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Laluna z „Królowych życia” przegrała na FAME 14! Jej twarz mocno...

0
Laluna przez kilka miesięcy przygotowywała się do walki na Fame MMA 14. Niestety, gdy doszło do starcia z rywalką, przegrała, a do tego jej twarz mocno ucierpiała. Po wszystkim wydała oświadczenie, w którym tłumaczy, jak do tego doszło i atakuje swoją rywalkę.