czwartek, 19 maja, 2022
Strona głównaPiłka NożnaAndrzej Iwan bez wiary w utrzymanie Wisły. "Musieliby mieć piłkarzy prezentujących jakiś...

Andrzej Iwan bez wiary w utrzymanie Wisły. „Musieliby mieć piłkarzy prezentujących jakiś poziom”

Były zawodnik Wisły Kraków wydaje się być pogodzony z degradacją Białej Gwiazdy. Andrzej Iwan w ostatnim wywiadzie ostro wypowiedział się na temat polityki transferowej krakowskiego klubu.

Wisła Kraków znajduje się w fatalnej sytuacji. Białej Gwieździe w oczy zagląda widmo spadku z Ekstraklasy. Były zawodnik tego klubu w rozmowie z „Przeglądem Sportowym” wypowiedział się na temat szans na utrzymanie, a właściwie to ich braku.

„Ja nie widzę szans na utrzymanie, bo po pierwsze Wisła musiałaby mieć piłkarzy prezentujących jakiś poziom. A takich nie posiada przez beznadziejną politykę transferową i sprowadzenie jakichś koszmarków, pseudopiłkarzy. Oglądanie się na kogoś nic nie pomoże, bo Wisła goni, a nie ucieka”

29-krotny reprezentant Polski kontynuował temat złych decyzji kadrowych.

„75% obecnej kadry piłkarzy musi zostać wyczyszczona. Na czele z takimi niewypałami jak Enis Fazlagić. Za niego zapłacono, a raczej wywalono do sedesu 500 tysięcy euro”

Według Andrzeja Iwana głównym winowajcą sytuacji, w jakiej znalazła się Wisła, jest min. były dyrektor sportowy klubu – Tomasz Piaseczny.

„Proszę pana, lepszych piłkarzy od tych naściąganych, to ja przed telewizorem, w „Telezakupach” bym złowił. Uparli się na kompletnie przebrany rynek czesko–słowacki. Nie wiem, co to za akcja była z tym kierunkiem… W każdym razie podejrzana”

Źródło: Przegląd Sportowy

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze