sobota, 21 maja, 2022
Strona głównaFame MMAFAME MMA 14 - oglądaj galę ZA DARMO. Transmisja otwarcia gali FAME...

FAME MMA 14 – oglądaj galę ZA DARMO. Transmisja otwarcia gali FAME 14 i dwie pierwsze walki.

Już dziś hitowa gala FAME MMA 14, która może pobić wszelkie rekordy sprzedaży dostępów PPV! Medialne zestawienia i wyjaśnienie głośnych konfliktów. Dodatkowo szalone zasady m.in. w walce Piotra Szeligi z Normanem Parke – klatka rzymska, pierwsza runda w boksie, dwie kolejne w formule MMA, a to wszystko w małych rękawicach. Łącznie na karcie walk aż 9 pojedynków. Darmową transmisję z otwarcia gali FAME 14 i dwie pierwsze walki obejrzycie poniżej.

FAME MMA 14 transmisja za darmo

Na karcie walk tym razem znalazło się dziewięć zestawień. Jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków jest starcie Mateusza Murańskiego Alanem Kwiecińskim. Pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi, co widzieliśmy m.in. na konferencjach i podczas face-to-face.

Swój konflikt wyjaśnią również Norman Parke Piotr Szeliga. Zmierzą się oni w klatce rzymskiej na nietypowych zasadach. W pierwszej rundzie obowiązywać będzie formuła bokserska, natomiast w dwóch kolejnych zasady MMA.

W main evencie wydarzenia zobaczymy dwóch debiutantów. Swoich sił w sportach walki spróbuje popularny członek Ekipy Mateusz „Tromba” Trąbka, który zmierzy się z youtuberem Tomaszem „Gimperem” Działowym.

FAME MMA 14 – oglądaj galę ZA DARMO

Podobnie jak poprzednie gale FAME, będzie transmitowane jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV. Federacja oferuje do wyboru dwa pakiety. Pierwszy z nich BASIC w cenie 29,99 złotych zapewnia dostęp do gali w jakości 720p oraz możliwość obejrzenia FAME 14 przez kolejne 48 godzin.

Natomiast droższy pakiet PREMIUM w cenie 34,99 złotych oferuje wyższa jakość 1080p oraz możliwość ponownego obejrzenia gali przez kolejne 7 dni. Dodatkowo cena pakietu zawiera dostęp do „Loży Szyderców” oraz poprzednich wydarzeń FAME 11, FAME 12 i FAME 13.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ FAME 14

STUDIO + DWIE PIERWSZE WALKI ZA DARMO:

Wystarczy kliknąć w poniższą grafikę. Od godziny 19:00 przygotowano studio przed FAME 14. Oprócz tego na kibiców czekają dwie darmowe walki. Całą galę obejrzycie tutaj.

YouTube video

Karta walk FAME 14

  • Mateusz „Trąbka” Tromba vs. Tomasz „Gimper” Działowy
  • Sergiusz „Nitro” Górski vs. Marcin „Xayoo” Majkut
  • Piotr „Szeli” Szeliga vs. Norman „Stormin” Parke (Rzymska klatka, pierwsza runda boks, Druga i trzecia MMA)
  • Monika „Mona” Kociołek vs. Agata „Fagata” Fąk
  • Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs.  Krystian Krycha Wilczak – o pas mistrzowski
  • Mateusz „Fit Lovers” Janusz vs. Adam „AJ” Josef – pojedynek w K-1
  • Alan Kwieciński vs. Mateusz „Muran” Murański – pojedynek w K-1
  • Mariusz „Hejter” Słoński vs. Dawid Malczyński
  • Wiktoria „Wiki” Jaroniewska vs. Klaudia „Lala Laluna” Alexander
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

(VIDEO) Michniewicz wyjaśnił dlaczego nie powołuje Gikiewicza. „Z mojej perspektywy to...

0
Rafał Gikiewicz i reprezentacja Polski to temat, który od kilku miesięcy powraca na usta kibiców Biało-Czerwonych. Czesław Michniewicz podczas rozmowy z Romanem Kołtoniem opowiedział jak cała sytuacja wygląda z jego perspektywy.