Środa, 24 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Jacek Murański wyzywa TRZECIEGO rywala na Fame 15! “Zobaczymy, kto ma bliżej, niż dalej!”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 27 lipca 2022, 12:15
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Nawet, jeśli topór wojenny pomiędzy Jackiem Murańskim, a Arkadiuszem Tańculą zostanie zakopany, to “Muran” nie będzie mógł narzekać na brak potencjalnych przeciwników. Niewykluczone, że już poznaliśmy kolejnego rywala!

Na gali FAME 15, która odbędzie się 26 sierpnia dojdzie do kilku historycznych wydarzeń. Przede wszystkim w main evencie poznamy Królową Freak Fightów, a o ten tytuł zmierzą się Marta “Linkimaster” Linkiewicz oraz wypożyczona z konkurencyjnej federacji High League Aniela “Lil Masti” Bogusz.

Wcześniej emocje zapewnią skonfliktowani ze sobą Arkadiusz Tańcula oraz rodzina Murańskich. “Aroy” najpierw zawalczy z Mateuszem na zasadach MMA, a następnie z ojcem rywala, Jackiem w rzymskiej klatce. I w jednej i w drugiej walce dopuszczone będą łokcie, a starszy z “Muranów” na konferencji podbił stawkę i zaproponował, że na FAME 15 po Tańculi zmierzy się z ewentualnym zastępstwem – “Szalonym Reporterem”.

Jacek Murański zmierzy się z trzema rywalami?!

Pan Jacek już jakiś czas temu wdał się w konflikt z innym freak fighterem Fame MMA, “Nitrozyniakiem”. Starszemu Murańskiemu ma za złe streamerowi, że ten na jednym ze swoich live’ów poparł agresję Rosji na Ukrainę i nazwał go rosyjskim szpiegiem.

Podczas wczorajszego programu Fame Cage realizatorzy zadzwonili do Sergiusza Górskiego, by ten mógł skonfrontować się z Murańskim. Pan Jacek cały czas zwracał się do “Nitro” per chłopiec i Siergiej, co niespecjalnie spodobało się streamerowi, który również odpowiadał wulgarnymi inwektywami. Panowie koniec końców nie porozumieli się w żadnej kwestii, ale “Muran” zaprosił “Nitrozyniaka” do walki na Fame 15!

– Nie no, idiota, k***wa. Jesteś k***wa łysym idiotą. W wieku 50 lat, zamiast bawić się z wnuczkiem, to ty chodzisz po programach i wyzywasz 20-latków. (…) Masz już bliżej, niż dalej, więc k***wa winszuję temu, jak spożywasz swoje ostatnie lata… – powiedział Górski.

Wyjdź na trzeciego, po Reporterze i po Tańculi, to zobaczymy, czy mam bliżej, czy dalej. Bo jesteś ode mnie… ile tam? 27 lat młodszy – odpowiedział “Muran”

Wyzwanie Jacka podłapał niemal natychmiast prowadzący program Sylwester Wardęga. 52-letni freak fighter stoczy na gali FAME 15 dwa niewątpliwie wymagające pojedynki. YouTuber dopytał Murańskiego, czy ten byłby w stanie wyjść do klatki po raz trzeci?

Tegoż? Tego szczura?! Z dwoma połamanymi rękami! Na trzeciego niech wychodzi. Zobaczymy, kto ma bliżej, niż dalej!

“Nitrozyniak” jednak nie wyraził aprobaty na słowa freak fightera:

Nie stać cię na to. Powiem ci tak: jesteś ku***wą nie wartą atencji, więc to jest chyba ostatni raz, kiedy ja z tobą w życiu rozmawiałem. Nie próbuj do mnie podchodzić w życiu realnym.

Całą konfrontację Jacka Murańskiego z Sergiuszem “Nitro” Górskim obejrzeć możecie poniżej.

Kursy bukmacherskie na walki Jacka Murańskiego

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

W przypadku pierwszego starcia Jacek wejdzie do klatki jako ogromny underdog. Bukmacherzy są przekonani, że Arkadiusza Tańcula odniesie zwycięstwo, mimo że wcześniej stoczy pojedynek z Mateuszem Murańskim.

Natomiast w przypadku drugiej walki Murański jest faworytem. Ma już za sobą debiut w klatce oraz tym razem mocno przygotowuje się do najbliższych starć. Dla “Szalonego Reportera” będzie to pierwszy pojedynek w życiu.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO