wtorek, 9 sierpnia, 2022
Strona głównaMMAKonflikt w szeregach WCA? Mistrz KSW zabrał głos: "Jest większe zamieszanie, niż...

Konflikt w szeregach WCA? Mistrz KSW zabrał głos: „Jest większe zamieszanie, niż ludzie myślą. Nikt nie mówi, co się tak naprawdę dzieje”

Mistrz KSW zabrał głos w sprawie ostatnich zmian w klubie WCA. Zdradził, że sprawa wygląda całkiem inaczej, niż może się wydawać.

Robert Jocz przez wiele lat był głównym trenerem w klubie Warszawskie Centrum Atletyki. Niecałe dwa tygodnie temu media obiegła informacja, że zrezygnował on z funkcji head coacha, a jego miejsce zajął Anzor Azhiev. Klub w tej sprawie wydał oficjalne oświadczenie:

– W związku z rezygnacją z funkcji Head Coacha WCA Fight Team, trenera Roberta Jocza, z dniem dzisiejszym funkcję głównego trenera obejmuje Anzor Azhiev. Dziękujemy trenerze Robert Jocz za wieloletnią współpracę oraz osiągnięte wspólnie sukcesy. Życzymy powodzenia w zdobywaniu kolejnych, wyznaczonych celów. Team trenerski wspierający Anzora ogłosimy pod koniec tygodnia.

Mistrz KSW o sytuacji w klubie WCA

Zmiany w klubie skomentował m.in. Mirosław Okniński, który oświadczył, że to koniec wojny z klubem WCA i nie będzie więcej atakował zawodników, którzy się tam przygotowują. Stwierdził nawet, że główny cel został osiągnięty, czyli zwolnienie Jocza z funkcji głównego trenera.

Kibice jednak szybko zauważyli, że coś jest nie tak. Podczas wywiadów trenerzy z WCA nie chcieli zdradzać zbyt wielu szczegółów w tej sprawie. Głos zabrał dopiero mistrz KSW Marian Ziółkowski, który wyjaśnił, że sytuacja w klubie wygląda inaczej, niż może się to wydawać.

Teraz w WCA jest mocne zamieszanie, też widziałem wywiady z Arbim, z Anzorem i z Joczem, tak widzę, że wszyscy starają się być powściągliwi, nie mówić, to co się tak naprawdę dzieje i dobrze, że tak robią.

Ja nie będę mówił szczegółów, akurat to mogę powiedzieć, że są te kulisy, jest zamieszanie, trochę się tam dzieje. Jedyne, co mogę zdradzić, jest większe zamieszanie, niż ludzie myślą – powiedział w rozmowie z Filipem Lewandowskim.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze