Sobota, 18 Maja, 2024

(VIDEO) Anthony Joshua nie wytrzymuje ciśnienia! “Jak mnie pokonałeś?!”

Źródło: screenshot Twitter
fot. Twitter
Opublikowane 21 sierpnia 2022, 03:16
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Anthony Joshua nie przyjął dobrze kolejnej porażki z rąk Ołeksandra Usyka. Brytyjczyk został zatrzymany przez swoją ekipę tuż przed zejściem do szatni.

Minionej nocy doszło do rewanżowego pojedynku Ołeksandr Usyk vs. Anthony Joshua. Ukrainiec odebrał pasy mistrzowskie organizacji WBA, IBF, WBO oraz IBO rywalowi we wrześniu ubiegłego roku po jednostronnym pojedynku.

Tym razem “AJ” był dużo lepiej przygotowany. Brytyjczyk ciężko trenował do rewanżowego starcia nokautując kolejnych sparingpartnerów, jak mówił przed walką jego trener. Joshua mocno obijał tułów Usyka, jednak było to za mało. Pojedynek raz jeszcze trwał pełne 12 rund i tym razem Ukrainiec zwyciężył niejednogłośną decyzją sędziów.

Anthony Joshua nie wytrzymuje ciśnienia!

Brytyjczyk był ewidentnie wściekły po ogłoszeniu wyniku. Joshua wziął pasy do rąk dwa z pasów, które były w stawce main eventu show w Dżeddzie – tytuł wagi ciężkiej magazynu The Ring oraz WBA – i zapozował z nimi krzycząc coś do kamery, po czym… wyrzucił je z ringu!

“AJ” był już w drodze na zaplecze, gdy po chwili namowy swojego teamu zdecydował się wrócić. W ringu przeprowadził rozmowę z Ołeksandrem Usykiem, który pochwalił siłę przeciwnika. Ten jednak nieprzychylnie zareagował na słowa otuchy:

Nie dbam o siłę, miałem umiejętności! To one wygrywają w boksie, nie siła. Ty nie jesteś silny, jak mnie pokonałeś?! Miałem umiejętności, charakter i determinację!

Ukrainiec próbował powiedzieć jeszcze kilka słów w kierunku przeciwnika, ten jednak nie miał zamiaru ich wysłuchać, odchodząc od mistrza niczym rozdrażnione dziecko.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments