Wtorek, 16 Lipca, 2024

(VIDEO) Tak krwawej walki w historii nie było! GROMDA przypomina walkę REMI vs. DIABEŁEK!

Źródło: GROMDA
fot. GROMDA
Opublikowane 22 sierpnia 2022, 15:55
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Na gali GROMDA 10 zobaczymy najlepszych, najbardziej walecznych i charakternych bijoków. Bez kalkulacji. Po prostu idących na szaloną i krwawą wymianę. Przed nami niesamowicie ciekawy i mocny turniej walk na gołe pięści GROMDA. Federacja postanowiła przypomnieć najbardziej krwawą walkę w historii!

Nie zabraknie oczywiście super fightów i nowych bitnych fighterów. Nowa odjechana i mroczna oprawa oraz całkiem inny anturaż.

Pogromca TYSONa, mistrz świata i pierwszy triumfator turniej GROMDA, Mateusz “DON DIEGO” Kubiszyn powraca do gry! Autor najszybszego nokautu w walkach na gołe pięści, gdzie posłał na dupę mistrza GLORY, “GLEBA” ponownie stanie do walki i kolejny raz liczy na efektowny nokaut.

GROMDA to nie porno, że wielkość ma znaczenie. Tutaj nie jeden twardy bijok udowodnił, że jest w stanie powalić giganta nawet jednym ciosem. GROMDA to nie patologia, tutaj mimo, że mamy ulicznych wojowników, owszem czasem krnąbrnych i wulgarnych, ale prawdziwych i każdy z nich udawania w walce, że ma charakter i wielkie serducho do walki. GROMDA to nie gala sportów walki, to miejsce gdzie udowadniasz, że masz cohones, twardą szczękę i no po prostu jesteś prawdziwym sk*rwielem z krwi i kości.

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 10

GROMDA przypomina historyczną walkę!

Z okazji zbliżającej się gali GROMDA 10 federacja postanowiła przypomnieć najbardziej krwawą walkę w historii! Była to walka “REMI” vs. “DIABEŁEK”, która odbyła się na poprzedniej edycji. Gruchała wygrał przez KO, ale całe starcie obfitowało w nokdałny i tryskającą krew!

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 10

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments