Transfer zawodnika Barcelony upadnie przez rabusiów? Piłkarz odniósł POWAŻNE obrażenia!

fot: YouTube
Opublikowane 31 sierpnia 2022, 16:23
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

Jeszcze niedawno wydawało się, że Pierre-Emerick Aubameyang lada moment dołączy do zespołu londyńskiej Chelsea. Gracz Barcelony w poniedziałek stał się ofiarą napadu. Obrażenia jakie odniósł mogą spowodować to, że transakcja ostatecznie upadnie.

Gabończyk był już niemal pewien powrotu do stolicy Wielkiej Brytanii. „The Blues” złożyli FC Barcelonie bardzo korzystną finansowo ofertę, która została przyjęta z uśmiechem na ustach. 33-letni napastnik był skory do zmiany klubu, tym bardziej, że czekała na niego niezła podwyżka zarobków.

W poniedziałek w nocy doszło jednak do bardzo nieprzyjemnej sytuacji. Gracz „Dumy Katalonii” wraz z żoną został napadnięty przez przestępców we własnym domu. Reperkusje tego zdarzenia mogą mieć fatalne skutki.

Przestępcy złamali mu szczękę

Aubameyangowi i jego małżonce grożono pierw bronią palną i metalowymi prętami. Gangsterzy chcieli oni uzyskać dostęp do sejfu, w którym znajdowały się kosztowności. Piłkarz nie chciał ustąpić, więc użyto wobec niego przemocy. Dotkliwie go pobito, przez co odniósł poważne urazy. Jego żonę zastraszano pistoletem, aż do momentu opuszczenia willi. Wszystko musiały niestety obserwować dzieci gracza Barcy.

Badania wykazały, ze 33-letni Gabończyk ma złamaną szczękę. Niewykluczone, że do jej spojenia będzie konieczne przeprowadzenie operacji. Już teraz sztab medyczny zespołu z Katalonii informuje, że rekonwalescencja piłkarza może potrwać przynajmniej kilka tygodni.

Chelsea może ostatecznie nie być zainteresowana sprowadzeniem zawodnika, który nie zagra przez najbliższy czas. Oznacza to, że napad i zadane obrażenia przez przestępców mogą spowodować dodatkowe straty finansowe poniesione przez snajpera „Dumy Katalonii”.

Pierre-Emerick Aubameyang trafił na listę piłkarzy Barcelony, którzy podczas gry dla tego klubu zostali ofiarami przestępców. Niedawno próbowano okraść Roberta Lewandowskiego. Z jego samochodu złodzieje ukradli zegarek i telefon, lecz szybko zostali namierzeni i złapani. Gabończyk miał o wiele mniej szczęścia.

Źródło: Sport.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments