Sobota, 13 Kwietnia, 2024

“Psycho” o walce z Murańskim: “Ludzie go nienawidzą. Chcą, żebym mu urwał głowę! I tak bym to zrobił!”

Fot. YouTube
Opublikowane 19 września 2022, 11:21
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już w najbliższy weekend do klatki powróci Mateusz Murański, który stanie przed dużym wyzwaniem i zmierzy się z profesjonalnym zawodnikiem.

“Muran” ma na swoim koncie 4 zwycięstwa i 2 porażki. Wszystkie dotychczasowe walki stoczył z innymi freak fighterami. Tym razem jednak przyszedł czas na teoretycznie znacznie większe wyzwanie. Jego kolejnym rywalem będzie Vaso Bakocević znany jako “Psycho”.

Zawodnik z Czarnogóry ma na swoim koncie ponad 66 pojedynków w samym MMA. Walczył jednak także w boksie czy na gołe pięści. W tej ostatniej formule oglądaliśmy go na WOTORE 4, kiedy to zmierzył się z Marcinem Wrzoskiem. Według wielu przyjechał jedynie po wypłatę i nawet nie podjął walki.

“Psycho” mocno o Murańskim

Biorąc pod uwagę doświadczenie i umiejętności Vaso jest dużym faworytem, jednak według wielu kibiców zobaczymy powtórkę z WOTORE. Co ciekawe, kilka dni temu ogłosił, że odchodzi na emeryturę i kończy z walkami, a zaraz po tym zostało ogłoszone starcie z Murańskim.

Kibice podejrzewają, że również i tym razem przyjedzie do Polski tylko po wypłatę, jednak sam “Psycho” zapewnia, że jest inaczej. Zdradził, że dostał wiele wiadomości od osób, które liczą na to, że urwie głowę Murańskiemu. Zawodnik z Czarnogóry zapewnia, że taki będzie jego cel w walce na gali MMA Attack.

– Ludzie nienawidzą tego gościa i chcą, żebym urwał mu głowę. I tak bym to zrobił! Dostaję mnóstwo wiadomości z Polski od ludzi, którzy nienawidzą tego gościa i chcą, żebym go zabił. Nie wiem, dlaczego tak jest. Dla mnie on wygląda na normalnego człowieka, ale jeśli mam być szczery, to zwisa mi to.

– Murański może sobie być najmilszym gościem na świecie, a ja i tak dam mu w mordę i będę próbował pozbawić go głowy. Taka moja rola! Znacie mnie i wiecie, jaki jestem. Nie odczuwam żadnych wyrzutów sumienia w niczyim kierunku. Kiedy zamyka się klatka, ja robię swoje.

Chcę nie tylko wygrać, ale też zrobić to w maksymalnie brutalny sposób, żeby cieszyli się wszyscy ci chorzy ludzie, którzy lubią to oglądać.

Źródło: MMA Attack

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments