Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Walka w budce telefonicznej bez limitu i zasad na PRIME MMA 3! Jednym z zawodników “Kamerzysta”!

Źródło: screenshot YouTube
fot. PRIME SHOW MMA
Opublikowane 23 września 2022, 16:43
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

To prędzej czy później musiało się stać. Budka telefoniczna jako miejsce konfrontacji dotarła w końcu do świata polskiego freak fightu! 1 października podczas gali PRIME MMA 3 na najmniejszej arenie w historii zmierzą się Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak i Jakub Lasik.

Kontrowersyjny youtuber pierwotnie miał zawalczyć w boksie z Ziemowitem Piastem Kossakowskim. Były pracownik TVP i prawicowy celebryta, który na pierwszej gali PRIME poległ z uznawanym za underdoga Jasiem Kapelą wypadł z karty nadchodzącego wydarzenia.

Federacja już od jakiegoś czasu szukała przeciwnika dla “Kamerzysty” , który byłby chętny stoczyć z nim pojedynek. Wawrzyniak przyznaje, że od kilku miesięcy zmaga się z kontuzją nogi, więc mocno zależało mu na tym, aby pojedynek odbył się w innej formule niż MMA lub K1.

Budka telefoniczna zamiast oktagonu

Ostatecznie organizacja znalazła rywala dla youtubera. Kuba Lasik znany z telewizyjnego show “Pałacowe Love” zadebiutował już w MMA. W lipcu 2021 przegrał on jednogłośną decyzją sędziów z Pawłem Szulcem na wydarzeniu organizowanym przez Elite Fighters.

Podczas premierowej gali PRIME w lutym 2022 natomiast, poległ on w starciu 2v1 będąc w dwuosobowej drużynie z Rafałem Pazikiem. Ich rywal Alan Kwieciński najpierw znokautował Lasika w pierwszej rundzie, a jego kompana w kolejnej odsłonie.

Lasik podczas PRIME MMA 3 wejdzie do budki telefonicznej mającej niecały metr kwadratowy razem z Łukaszem “Kamerzystą” Wawrzyniakiem. Pojedynek nie będzie miał zarówno żadnych zasad, jaki i limitu czasowego.

Oznacza to, że tylko nokaut lub niezdolność do dalszej walki są w stanie przerwać tę walkę. Sam sędzia znajdzie się poza obrębem budki i tylko dzięki otworom pozbawionym szyby będzie mógł obserwować to, co dzieje się wewnątrz miejsca starcia.

Źródło: PRIME SHOW MMA

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments