Niedziela, 23 Czerwca, 2024

Na takie walki warto czekać! Znamy rywala “Matrixa” na The War 4!

Fot. Instagram
Opublikowane 3 października 2022, 11:22
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Organizacja The War przedstawiła zawodnika, z którym zmierzy się Michał Królik. Fighter zdobył serca kibiców podczas występu na drugiej edycji. 

Już w najbliższy weekend odbędzie się wyczekiwana gala The War. Dotychczas na poprzednich edycjach mogliśmy oglądać m.in. pojedynki grupowe, w tym starcia 3vs3, 5vs5, a także walki kobiet, superfighty oraz 8-osobowy turniej. Część zestawień powróci 8 października podczas The War 4, gali która tym razem odbędzie się w Warszawie.

Tym razem na kibiców czeka walka 3vs3, turniej oraz starcia dodatkowe, w których “Szachta” zmierzy się z Rosą, natomiast “Miro” zawalczy z “Kristofem“. Federacja ogłosiła także nazwisko rywala, z którym pojedynek stoczy “Matrix”.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI THE WAR 4

Znamy rywala “Matrixa”

Dla Michała Królika to już kolejna organizacja walk na gołe pięści. Dotychczas w tej formule bił się dla Genesis oraz WOTORE. W obu starciach zmierzył się z Bartoszem Batrą. Najpierw pokonał go przez decyzję sędziów, a następnie w rewanżu przez szybki i brutalny nokaut.

Tym razem “Matrix” zmierzy się z Szymonem “Sołim” Sołtysem, który w federacji zadebiutował na drugiej edycji. Wziął wówczas udział w turnieju i w pierwszej walce pokonał “Arasa”. Następnie w etapie półfinałowym zmierzył się z “Komandosem”.

Jego pojedynki były bardzo wyniszczające i pokazał w nich wielki charakter oraz serce do walki. Awansował do finału, jednak nie był w stanie stoczyć pojedynku z Sergiuszem Zającem i starcie nawet nie rozpoczęło się ze względu na jego stan zdrowia.

Organizacja The War tak zapowiedziała emocjonujący superfight:

– Na takie walki warto czekać! Będzie to na pewno jedna z najmocniejszych walk na The War 4, jeśli nie najmocniejsza! Ogromna różnica warunków fizycznych, Matrixa raczej nikomu przedstawiać nie trzeba, Sołiego na pewno pamiętają wszyscy widzowie The War 2! Dał najmocniejszą walkę na tamtej gali i jego nazwisko pojawiało się najczęściej w odpowiedzi na pytanie, kogo jeszcze chcecie zobaczyć w przyszłych edycjach! Będzie

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments