Środa, 12 Czerwca, 2024

Kolejna ekipa dołączyła do The War! Już w sobotę zawalczy 3vs3 z “Młodymi Gliwicami”

Fot. YouTube
Opublikowane 5 października 2022, 09:14
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Do The War dołączyła właśnie kolejna ekipa, który stoczy pojedynek 3vs3. Wiemy, z kim zmierzy się “Młode Gliwice”.

Już w najbliższy weekend odbędzie się wyczekiwana gala The War. Dotychczas na poprzednich edycjach mogliśmy oglądać m.in. pojedynki grupowe, w tym starcia 3vs3, 5vs5, a także walki kobiet, superfighty oraz 8-osobowy turniej. Część zestawień powróci 8 października podczas The War 4, gali która tym razem odbędzie się w Warszawie.

Tym razem na kibiców czeka walka 3vs3, turniej oraz starcia dodatkowe, w których “Szachta” zmierzy się z Rosą, natomiast “Miro” zawalczy z “Kristofem“.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI THE WAR 4

“Jamniki” zawalczą na The War 4

Pierwsza z ekip, jaka została ogłoszona przez federację, to “Młode Gliwice“, w skład których wchodzą fanatycy Piasta – Sprawdzeni na ulicy, pokażą co potrafią w klatce. Patrioci, którzy nie boją się nikogo. Za barwy skłonni oddać więcej niż życie.

Ich rywalami będą “Jamniki“, którzy podobnie jak “Młode Gliwice” dopiero zadebiutują w klatce. Nie ma wątpliwości, że ich pojedynek dostarczy ogromne emocje. Walki grupowe są zawsze brutalne i pełne niespodzianek.

Organizacja Denis Załęckiego tak zapowiedziała debiut nowej ekipy:

– W jednej sforze wychowani, z różnych matek chuligani! Znają się od lat i są definicją określenia jeden za drugim stoi. Nie pozwolą sobie zrobić krzywdy – łączy ich wspólna historia i wspólne marzenia – ich siła tkwi w jedności. Trenują w spartańskich warunkach, które jak wiadomo, kształtują zawzięty i waleczny charakter oraz lojalność wobec grupy.

Wiedzą, że to osobowość, wierność i przelany wspólnie pot i krew zdobią człowieka, a nie modne ciuszki. Nazywają się Jamnikami, historia tej nazwy znaczy więcej, niż myślicie. Zapraszają na The War – galę inną od wszystkich!

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments