Środa, 12 Czerwca, 2024

Denis mocno o komentarzach Szpilki: “Co on pier***li? On wiedział, że zostanie znokautowany. Już czekał na to”

Fot. YouTube
Opublikowane 8 października 2022, 14:37
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed galą The War 4, przy okazji której wywiadów udzielił włodarz Denis Załęcki. Wypowiedział się on nie tylko na temat dzisiejszego wydarzenia.

The War 4 PPV transmisja na żywo. Gdzie oglądać? Jaka cena PPV? Stream online w Internecie

The War powraca i tym razem odbędzie się w Warszawie. Organizacja postanowiła zmienić formułę i dołożyć małe rękawice, które będą chronić przed kontuzjami. Ponownie zobaczymy 8-osobowy turniej, superfighty oraz zawsze pojedynek grupowy 3vs3, który zawsze dostarcza wielu emocji.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI THE WAR 4

Denis mocno o Szpilce

Po konferencji w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim włodarz federacji The War Denis Załęcki ponownie odniósł się do mocnej wymiany zdań z Arturem Szpilką, do której doszło po ich walce na High League 4. Nikt nie spodziewał się, że po walce będzie miała miejsce tak mocna reakcja ze strony jednego i drugiego zawodnika.

“Bad Boy” nie gryzie się w język i mówi co myśli na temat komentarzy swojego przeciwnika. Ponownie zapewnił, że przegrał przez kontuzję, a nie podłożył się ze względu na problemy z kondycją. Zdradził również, że według niego niewiele brakowało do nokautu, a Szpilka był świadomy zbliżającej się porażki:

– Miałem kondycję na rundę, na trzy minuty typowej bitki, więc co on pierdoli ten Artur, że widział już moje powolne ciosy. Przecież wyglądały od pierwszego do ostatniego taka sama szybkość, taka sama siła. Po którymś ciosie, który doszedł na szczękę, widziałem jak mu białka wypierdalają. Stanął przy klatce, robił uniki po tym, jak zawsze dostaje bombę, już mu się oczy wpierdalają do tyłu i robi uniki. On już czekał na to, że zostanie znokautowany, on już wiedział, że jest po nim.

– Co on ma mówić? Mówi to z powodu wstydu, że bym mu wpierdolił. Jakbym nie miał kontuzji, do drugiej rundy nie wychodzi, albo wychodzi, dostaje kopa i pada. Druga wersja, gdyby nie kontuzja, padłby w pierwszej rundzie. Widziałem po nim, czułem tę walkę, nie mógł mnie trafić ani razu.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments