Sobota, 15 Czerwca, 2024

(VIDEO) Kibice Piasta Gliwice wygrywają walkę 3vs3! Błyskawicznie rozbili swoich rywali!

Opublikowane 8 października 2022, 23:49
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami jedyny tego wieczoru pojedynek grupowy, czyli to, z czego federacja The War jest najbardziej znana. Tym razem w klatce zmierzyły się dwie debiutujące ekipy.

Organizacja Denisa Załęckiego jako pierwsza postanowiła zorganizować grupowe pojedynki w klatce, które są także nazywane legalnymi ustawkami. Dotychczas mogliśmy oglądać m.in. walki 5vs5, turniej 3vs3, czy nawet walki kobiet 3vs3.

Tym razem w Warszawie podczas gali The War 4 miejsce miała tylko jedna konfrontacja ekip. W klatce “Młode Gliwice” zmierzyły się z “Jamnikami“. Druga z drużyn miała znacznie większy staż treningowy oraz doświadczenie, jednak jak sami podkreślali, walka drużynowa to dla nich nowość.

Poza pojedynkiem 3vs3 na karcie walk znalazł się również turniej, którego nagroda główna to 50 tysięcy złotych, a także trzy mocne superfighty. W jednym z nich doszło do pojedynku pomiędzy “Sołim“, którego kibice znają z poprzedniej edycji oraz popularnym “Matrixem“.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI THE WAR 4

RELACJA

Runda 1

Obie ekipy wjechały w siebie nawzajem, ale Młode Gliwice mocno skontrowały! Szybkie zdobycie przewagi 2 vs 1, a za moment Gliwice kończą jeszcze jednego rywala i sędzia kończy walkę!

Oficjalny wynik: Młode Gliwice wygrywają w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments